iPhone 5, iPad mini i dwa iPady z wyświetlaczem Retina: Dla Apple rok 2012 był niewątpliwie pełnym sukcesem pod względem iOS. Można to zmierzyć nie tylko na podstawie sprzedanych urządzeń, ale także na podstawie pobrań aplikacji w cyfrowym sklepie z oprogramowaniem Apple. Tylko w zeszłym roku zarejestrowano 20 miliardów pobrań.

Ogólnie rzecz biorąc, App Store był w stanie przełamać granicę 40 miliardów pobrań do końca 2012 r. Statystyki te nie obejmują nowych pobrań ani aktualizacji. Tylko w grudniu pobrano łącznie dwa miliardy aplikacji. Według Apple, 500 milionów aktywnych kont iTunes, liczba ta jest szybko osiągana, zwłaszcza biorąc pod uwagę liczbę urządzeń iOS pod choinką i różne działania twórców aplikacji w okresie świątecznym.

Mówiąc o programistach: jak Apple nadal pisze, społeczność programistów zarobiła w zeszłym roku ponad siedem miliardów dolarów na sprzedaży aplikacji. Liczba aplikacji w App Store to obecnie imponująca liczba 775 000 aplikacji, z czego 300 000 to aplikacje na iPada. Przy dużym szczęściu Apple może w tym roku przebić granicę miliarda z pomocą programistów.

Więcej na te tematy:

Sklep z aplikacjami

iPada

iPhone

iPoda touch

głos_13

głos_19

Dyskutować z!

Skomentuj artykuł „App Store świętuje 40 miliardów pobrań, 20 miliardów w 2012 roku” tutaj. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Aplikacje są tylnymi drzwiami, z których konsumenci korzystają, aby przyzwyczaić się do ogólnej koncepcji Apple, a następnie wprowadzić ją do firmy. Można to wykorzystać jako wiodący wskaźnik przy obliczaniu niektórych zmiennych. Tutaj tylne drzwi są opisane bardziej szczegółowo: http://www.mac-harry.blogspot.de/2013/01/apple-drangt-in-business-it.html

Leave a Comment