Dzięki Lightroom, Adobe ma alternatywę dla edycji zdjęć w formacie RAW. Na razie jednak aplikacja jest dostępna tylko na komputery Mac i PC. Ale aplikacja wkrótce znajdzie się również na iPadzie. Menedżer produktu Adobe dla Lightrooma ujawnił teraz pierwsze funkcje.

Według Toma Hogarty, Lightroom na iPada powinien oferować podobne funkcje jak wersje na Maca i PC. Dzięki temu aplikacja będzie mogła z łatwością edytować zdjęcia RAW. Zakres funkcji obejmuje ustawienia ekspozycji, kontrastu, temperatury barwowej, wyrazistości, ostrości, cienia, świateł, balansu bieli i wszystkich innych opcji znanych z pełnej wersji. Dostępna jest również funkcja zoomu, aby powiększyć obrazy do 100 razy.

Ponadto Lightroom na iPadzie powinien zawierać połączenie z Lightroomem na komputerze PC lub Mac. Zmiany w zdjęciu na iPadzie są automatycznie przyjmowane, a także stosowane na komputerze PC lub Mac.

Hogarty pozostawił to otwarte, niezależnie od tego, czy funkcje takie jak biblioteka znana z Lightrooma lub funkcje sortowania również znajdą się w wersji na iPada.

Nie podano jeszcze żadnych szczegółów dotyczących daty premiery ani minimalnych wymagań. Jednak Hogarty pokazał demo, choć nieco wyboiste, na iPadzie 2. W zasadzie jednak edytowanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości to gigantyczne zadanie, nawet w przypadku komputerów z wyższej półki.

W tym miejscu znajdziesz zewnętrzne treści z YouTube, które uzupełniają artykuł. Możesz go wyświetlić i ponownie ukryć jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przekazywanie danych osobowych stronom trzecim. Przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności.

Więcej na te tematy:

Cegła suszona na słońcu

Sklep z aplikacjami

iPada

Lightroom

głos_19

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Adobe pokazuje prototyp Lightrooma jako aplikację na iPada”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Leave a Comment