Amerykański producent akcesoriów Hard Candy Cases naprawdę nie zapakował w sprytny sposób swojej wcześniejszej zapowiedzi dwóch nowych etui na iPada 5. Obecnie podjęto próbę, aby zbytnio nie irytować Apple dość absurdalnym wyjaśnieniem.

Producent akcesoriów Hard Candy Cases już prezentuje dwa etui do nowego iPada w oczekiwaniu na ogłoszenie iPada 5 na WWDC 2013. Obudowy „ShockDrop” i „Squish” pasują do nieszczelnych części rzekomego iPada 5, w tym cieńszej bocznej ramki, informuje Electronista. I może w ten sposób wskazywać na rzeczywisty projekt iPada piątej generacji.

Podobno, według producenta, grali i teraz mają nadzieję, że obudowy będą pasować do wymiarów urządzenia. Bardziej prawdopodobne jest, że zapowiedź Hard Candy Cases powstała przypadkowo.

Ponieważ etui można zamówić w przedsprzedaży w cenie 35 lub 50 USD. Etui do iPada 5, którego seryjna produkcja rozpocznie się prawdopodobnie dopiero w czerwcu lub lipcu, a którego sprzedaż ma rozpocząć się we wrześniu.

Więcej na te tematy:

iPad 5

WWDC 2013

głos_13

głos_19

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł "amerykański producent wcześniej publikuje pokrowiec WWDC do" iPada 5 ". Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Dość nieprofesjonalny i bezsensowny marketing, żeby coś wcześniej opublikować. Klientowi wystarczy, jeśli zostanie opublikowany w tym samym czasie, co oficjalna prezentacja produktu. Wszystko wcześniej jest tylko oznaką chęci do ważności, bez znaczenia i gdyby to był mój partner biznesowy lub gdyby można było go ostrzec w inny sposób, również podjąłbym działania przeciwko niemu. Jako klient kradnie mi życie. Chcemy miarodajnych informacji, które nie zawierają żadnych ogłoszeń o produkcie, który nawet jeszcze nie istnieje! Zamiast etui na iPada (nudne towary masowe), produkty użytkowe Thunderbold powinny być wyprowadzane w normalnej cenie, np. jak standardowe produkty USB3.

Leave a Comment