Analityk nad nadchodzącym iPhonem: czy USB-C i Touch ID pojawią się na wyświetlaczu? Jean Baptiste Su z Atherton Research skomentował model iPhone’a z 2019 roku w felietonie dla Forbes. Jest analitykiem i wierzy, że w tym roku nastąpią pewne zmiany ku uciesze użytkowników. Oprócz USB-C, podobnie jak w przypadku nowego iPada Pro, iPhone powinien ponownie otrzymać Touch ID, ale na wyświetlaczu.

Po premierze iPhone’a XS i XS Max, a także iPhone’a XR, rozpoczęła się zwykła faza spekulacji na kolejny model. W związku z ostrzeżeniem sprzedażowym Apple, bardziej niż kiedykolwiek interesuje mnie, jak bardzo firma spełnia życzenia klientów dzięki nadchodzącym modelom.

iPhone 2019 z USB-C i Touch ID?

Jean Baptiste Su uważa, że ​​Apple wypuści iPhone’a w stylu iPhone’a X w 2019 roku. Urządzenie powinno nadal obsługiwać Face ID, ale otrzymuje mniejsze „wycięcie”. Ponadto urządzenie powinno również przywrócić Touch ID, z czytnikiem linii papilarnych na wyświetlaczu.

Urządzenie 2019 miałoby również port USB-C.

Su nie wydaje się jednak być przyjacielem Apple. Pisze, że wciąż brakowałoby możliwości rozbudowy w postaci kart pamięci, w przeciwieństwie do flagowych urządzeń z Androidem. Apple nie siodłałby też, jeśli chodzi o jakość aparatu i szybkie ładowanie.

„Chociaż wierzymy, że Apple wypuści przeprojektowany iPhone X w 2019 roku — z mniejszym wycięciem, czytnikiem linii papilarnych (Touch ID) pod wyświetlaczem i portem USB-C — nadal będzie brakować mu rozszerzalności (karta pamięci) , żywotność baterii, błyskawiczne ładowanie i jakość aparatu flagowych smartfonów z Androidem, a jednocześnie są droższe. "(Jean Baptiste Su)

W tym momencie analityk kompromituje się ignorancją.Czasy, w których wszystkie flagowe modele Androida bez wyjątku można było rozbudowywać o karty pamięci, podupadły do ​​tego stopnia, że ​​urządzenia stały się bardziej wodoodporne. Trudno pogodzić te dwie rzeczy. Na przykład w testach Galaxy S9 Plus pojawiła się również krytyka, że ​​bateria nie działała tak długo, jak urządzenia są do tego przyzwyczajone. W każdym razie nie możesz rozszerzyć pamięci Galaxy S9, ale możesz z Note 9. Nawet z Pixel 3 firmy Google musisz zadowolić się 64 lub 128 GB pamięci, ale możesz przechowywać tyle zdjęć, ile chcesz w chmurze Google.

Czego życzysz sobie dla iPhone’a 2019?

Więcej na te tematy:

iPhone

Dyskutować z!

Tutaj możesz pobrać artykuł "Analityk nadchodzącego iPhone'a: ​​czy USB-C i Touch ID pojawią się na wyświetlaczu?" Zostaw komentarz. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Standardowe połączenie byłoby świetne. Wtedy kupiłbym nowy za dwa lata, kiedy model 2019 jest tańszy.

Założę się, że z rozszerzeniem pamięci nie nastąpi to w ciągu najbliższych kilku lat. Jeśli spojrzysz, jak Apple zmienił sprzęt pamięciowy w ostatnim modelu, szybko zauważysz, że zarobili dużo pieniędzy w nieprzyjaznym dla klienta / przyjaznym dla Apple przedziale cenowym.

Po prostu nie rozumiem! iPhone X/XS jest stosunkowo pucołowaty, a mimo to Apple nie zdążył w końcu zainstalować porządnej baterii…

Gdzie oni są pulchni, proszę? Nie widzę żadnej różnicy między 6S a X. Zastosowana bateria działa cudownie. Myślę, że X miał 2 baterie. Po ponad roku mój X nadal działa jeden dzień bez powerbanku. Ostatnio miałem to z iPhonem… nie, właściwie bez iPhone’a.

X jest znacznie grubszy niż 6s ... jeśli tego nie widzisz, w razie potrzeby mogę polecić optyka.

Ewentualnie spójrz na stronę główną Apple ...

Chciałbym SE2. Ignorant, że Apple sprzedaje tylko naleśniki. Wyniosłość poprzedza wydarzenie.

USB C to naprawdę żaden postęp w porównaniu do Lightning! A jaka powinna być zaleta bezprzewodowego ładowania, nie rozumiem. A może słaba wydajność ładowania jest zaletą? dla mnie prawdziwy dual sim byłby ważny dla iPhone'a i odnowionego iPada mini!

USB-C jest początkowo szybszy niż Lightning, jeśli jest w niego wbudowany port USB 3.0 lub 3.1. Za każdym razem, gdy Xcode kopiuje aplikację 800 MB w celu debugowania, trwa wieczność. I dlaczego Apple miałby zachować Lightning, skoro USB-C może przynajmniej zrobić to samo? To tylko więcej kosztów. Jest to również lepsze dla producentów zewnętrznych, którzy nie muszą już licencjonować swoich połączeń Lightning od Apple.

Podobnie jak BluRay, podwójna karta SIM jest rozwiązaniem tymczasowym i musi ustąpić miejsca programowej karcie SIM. Ponadto taryfy powinny być raczej zglobalizowane niż konieczności kupowania karty SIM dla każdego kraju.

Martwię się złączem: USB-C wymyka się znacznie łatwiej niż Lightning. Szybkość przede wszystkim nie ma nic wspólnego ze złączem! Drugi Sim ma tę lokalną zaletę, że możesz korzystać z różnych dostawców taryfy telefonicznej i taryfy danych. Nie obchodzi mnie, czy Dualsim jest dostępny jako rozwiązanie sprzętowe czy programowe, ważniejsze jest to, że mogę korzystać z 2 dostawców.

Aldi Talk czy co? Dzisiaj masz większe ilości danych niż potrzebujesz i stawki ryczałtowe za telefon. Całość od 20 €. Dlaczego więc 2 Simów? To może tylko stać się droższe. Wolałbym się zgodzić, jeśli chodzi o odbiór, dlatego wybrano 2 dostawców. Z roamingiem krajowym to również zostałoby zrobione.

Dane kosztują mnie 4 lub 7 € miesięcznie, potrzebuję maksymalnie 1 GB (w większości przypadków jestem w sieci Starbucks i co.) i mam osobną starą umowę z moim „starym” numerem telefonu komórkowego na dzwoniąc do mnie głównie dzwonią i szczęśliwie płacę 10 lub 20 centów za minutę. Ale to się rzadko zdarza. Whatsapp zwykle wystarczy, jeśli kiedykolwiek będę chciał zadzwonić. Więc jestem na maksymalnie 5 do 10 € miesięcznie.

W końcu życzę sobie dłuższej żywotności baterii, ponieważ to ciągłe ładowanie to prawdziwy problem. Jest coraz więcej gadżetów, które chcą być stale ładowane, takich jak głośniki Bluetooth, smartwatche, tablety itp. Jeśli chcesz z nich korzystać po kilku dniach, bateria zwykle jest pusta.

Bateria, bateria, bateria. Jaki jest najlepszy użytek z technologii, jeśli zawsze potrzebuję gniazdka w pobliżu? A potem znowu realistyczne ceny, proszę. Można mieć tylko nadzieję, że  ceny księżyca 2018 skończą się rocznymi podwyżkami cen (prawie) bez wartości dodanej.

Szczerze mówiąc, jestem pewien, że Apple polepszyło się, ostatnio byli leniwi, gdy wszystko im się układało dobrze. Apple musi znowu zejść z wysokiego konia i wysłuchać klienta. Z wyjątkiem iPhone’a X, to wszystko były drobne ewolucje, a nie potężne rewolucje. (iPhone 6, iPhone 7, iPhone 8, iPhone XS) Przeprowadzili tam tylko badania i sprawili, że było to szybsze, lepsze i droższe, ale nic wielkiego nowego Apple nie musi odpowiadać klientom. Na przykład iPhone Se 2. iPhone se jest tak popularny, że wiele osób woli małe iPhone’y

Nie ma na co narzekać, a potem poprosić o mały SE 2? To sprzeczność pod względem… Poza tym dane o sprzedaży (nie tylko w Apple) z pewnością pokazały, że duże urządzenia są bardziej poszukiwane niż małe. W przeciwnym razie producenci utknęliby przy małych urządzeniach.

Opinia pana Su jest tak śmieszna. Apple gwarantuje, że nie wróci do Touch ID, które nie rozwija Face ID od zaledwie kilku lat. Reszta tego, co mówi, to czyste, głupie walenie z iPhone'em. Karta pamięci, żart! Androidy robiły coś takiego, ponieważ chciały być tanie i dlatego, że producenci nie zastanawiali się, co by się stało, gdyby wydajność nie mogła być dłużej gwarantowana tylko dlatego, że ktoś ustawił kiepską kartę. A użytkownicy wolą coś, co działa za pierwszym razem, niż formatowanie karty lub żonglowanie katalogami. Całkowicie zbędny. Śmieszne to Su. Nie rozumiał Apple od początku.

Drogi Biochill_ Sam wolę większe telefony komórkowe. Znam jednak wiele osób, które wolą używać mniejszych telefonów komórkowych. Byłoby również mądrze, gdyby Apple również to zaimplementował. Właśnie dlatego, że są jedynymi, którzy to robią. A Apple chce też wyróżnić się z tłumu. Ludzie, którzy chcą czegoś takiego, są prawie zawiedzeni przez Apple lub innych producentów. Od iPhone'a nie było nic nowego. Ale to też kwestia gustu. Myślę jednak, że z telefonami komórkowymi doszliśmy do momentu, w którym aparat, wydajność, wyświetlacz są w zupełności wystarczające do codziennego życia. A z iOS 12 kupujący nie są już zmuszani do kupowania nowszych telefonów komórkowych.To znaczy oczywiście lepiej mieć nowszy procesor, ale stary wystarczy do codziennych spraw.

SE2 - zacznijmy o to petycję! Znam też coraz więcej osób, które obecnie kupują SE. Jest to ostatni egzemplarz, który nadal można obsługiwać jedną ręką, bez żadnej dodatkowej/pośredniej funkcji. Nie mogę korzystać z technicznej wydajności Xx, ponieważ nie gram w gry ani nie uruchamiam innych złożonych algorytmów.

Rozumowanie z danymi dotyczącymi sprzedaży zawisło, ponieważ nie ma „aktualnego” maleństwa dla „fanów nowych zakupów”.

Chciałbym również mieć zintegrowany termometr. Miałem to już w moim zegarku Casio z 1995 roku.

I na koniec chciałbym trochę bardziej dostosować interfejs użytkownika. Win11.1 może zrobić prawie więcej.

Ale jeśli przeczytasz poniższy artykuł, to ...

https://m.faz.net/aktuell/wirtschaft/diginomics/tim-cooks-strategie-fuer-apple-ist-gar-nicht-so-uebel-15974109.amp.html

Zostało to już tutaj omówione w niedalekiej przeszłości. Teraz został opublikowany.

Każdy, kto jako mężczyzna nie może łatwo obsługiwać serii od 6 do 8 jedną ręką, prawdopodobnie został „pobłogosławiony” kobiecymi rękami… moje kondolencje!

Więc jestem bardzo zadowolony z XS. Nie sądzę, że jestem fanboyem, ale wiele komentarzy tutaj jest naprawdę uroczych i ludzie prawdopodobnie nigdy nie mieli takiego urządzenia.

Nowe iPhone'y są dla mnie za duże. Przechowywanie jest absurdalne za wysoką cenę. Żadnego telefonu komórkowego wykonanego w całości ze szkła. Funkcja czytnika z e-ink, coś nowego!

Witam Panie Zaufaniu,

Zanim oskarżysz analityka o ignorancję, najlepiej zrobić własne badania. Galaxy S9 można bardzo dobrze rozbudować za pomocą karty SD.

Powitanie

Zawsze uważam, że komentarze dotyczące wydajności baterii są głupie. Jeśli chcesz coraz większe i bardziej kolorowe wyświetlacze i chcesz ich często używać, to po prostu zużywa energię elektryczną. Wyświetlacz jest głównym konsumentem energii elektrycznej. Oczywiście Noki działały dłużej. Ale spójrz na wcześniejsze wyświetlacze Nokii. Chciałbym, żeby na takich forach Bóg zasypał więcej mózgu niż ust.

Porównaj jabłka i gruszki, ale chciałbyś mieć więcej mózgów dla innych ludzi ...

Zacznij od siebie, kolego!

Leave a Comment