Obecnie trwa CES 2021, ze względu na trwającą pandemię korony wielu producentów jest zmuszonych do prezentacji produktów wyłącznie w Internecie. Pod tytułem „Audio Escape” Anker trafił w dziesiątkę – i właśnie zaprezentował Liberty Air 2 Pro.

Zaproszenie na wirtualną kotwicę otrzymaliśmy w grudniu i wydaje się, że poprawnie zinterpretowaliśmy tytuł „Ucieczka audio”. Anker ogłosił dzisiaj Liberty 2 Air Pro, pierwsze słuchawki Soundcore TWS z ANC. Anker oferuje teraz alternatywę dla AirPods Pro – za mniej niż połowę ceny.

Liberty Air 2 Pro ze sterownikami PureNote...

Anker promuje przede wszystkim nową technologię przetworników PureNote, a inżynierowie firmy podobno od dawna pracowali nad dźwiękiem słuchawek. Według producenta dźwięk powinien wydawać się szczególnie naturalny.

Soundcore następnie dostroił wkładki douszne z włączonym i wyłączonym ANC, aby zapewnić, że muzyka zawsze brzmi tak, jak pierwotnie zamierzali artyści.

... i w trybie przezroczystości

Na pokładzie znalazła się również funkcja, którą znamy już z AirPods Pro – tryb przezroczystości. Dzięki temu możliwe jest dokonywanie ważnych ogłoszeń lub rozmów bez zdejmowania słuchawek. Oprócz trybu wewnętrznego, z pełnym ANC, istnieje również tryb zewnętrzny - więc użytkownik powinien nadal być w stanie odbierać hałas drogowy.

Rock Gao do nowych słuchawek

„W 2019 Soundcore wypuścił Liberty 2 Pro, pierwsze słuchawki firmy z linii Pro” – powiedział Rock Gao, dyrektor generalny ds. słuchawek w Soundcore. „Wtedy skupiono się na doprowadzeniu najwyższej jakości dźwięku do prawdziwej przestrzeni słuchawek bezprzewodowych. Dzisiaj przedstawiamy nasze nowe słuchawki douszne Liberty Air 2 Pro i prezentujemy nowe wrażenia z redukcją szumów, które nie wpływają na dźwięk w żadnym środowisku. Dzięki szerokiej gamie niestandardowych elementów, od profili dźwiękowych po konfigurowalne tryby ANC i przezroczystości, Liberty Air 2 Pro umożliwia użytkownikom znalezienie najlepszego dla siebie dźwięku.

Liberty 2 Pro może nas również przekonać w teście.

Szczegóły techniczne

Żywotność baterii 5,1 gramowych słuchawek wynosi 6 godzin z włączonym ANC, etui zapewnia zasilanie przez kolejne 21 godzin. Dzięki funkcji szybkiego ładowania słuchawki można naładować przez kolejne dwie godziny odtwarzania w dziesięć minut.

Słuchawki są teraz dostępne na Amazon w kolorach onyksu, bieli tytanowej, szafirowego błękitu i różowego kwarcu. Cena wynosi 129,99 euro. Nasz egzemplarz testowy jest już w drodze, wkrótce powiemy o nim więcej.

Za pomocą komunikatu prasowego kotwicy

Leave a Comment