Niewiele było wiadomo o Apple Watch Series 5 w okresie poprzedzającym prezentację. W jednym punkcie plotki były jednak jednogłośne: zegarek powinien otrzymywać śledzenie snu. Teraz pojawiły się pierwsze oznaki aplikacji Sleep.

Po pierwsze okazuje się inaczej, a po drugie niż myślisz. Apple Watch Series 5 nie otrzymał do tej pory żadnego śledzenia snu, zamiast tego był zawsze włączony wyświetlacz. Najwyraźniej temat nie jest wyłączony, więc Apple już teraz podaje wskazówki dotyczące funkcji. Wciąż nieznana aplikacja do uśpienia jest wymieniona na zrzucie ekranu aplikacji budzika.

Zrzut ekranu pochodzi ze sklepu z aplikacjami, jeśli został usunięty, aplikację „Alarmy” można ponownie załadować ze sklepu.

Śledzenie snu i problemy z baterią

W rzeczywistości od jakiegoś czasu istnieją aplikacje do zegarków, które poświęciły się śledzeniu snu i osiągnęły tutaj całkiem dobre wyniki. Jednak dla użytkownika pojawia się problem, jeśli nie ma dwóch zegarków: zegarek musi być ładowany w ciągu dnia. Z drugiej strony toczą się obecnie duże dyskusje na temat żywotności baterii Apple Watch Series 5, zawsze włączony wyświetlacz zbiera swoje żniwo. Może właśnie dlatego Apple zrezygnowało z wypuszczenia aplikacji Sleep.

Przez MacPlotki

Leave a Comment