Teraz Facebook jest również gotowy na nowego iPada, w końcu wiele dostosowań nie było koniecznych. Oprócz aktualizacji siatkówki dodano „nowe” funkcje i wyeliminowano różne problemy. Facebook to uniwersalna aplikacja na iPhone'a i iPada.

Lista znajomych powinna teraz zawierać wszystkich znajomych, powiadomienia o zaproszeniach do znajomych pojawiają się tylko wtedy, gdy użytkownik ich otrzymał. Jednak Facebook nie jest jeszcze skończony z deweloperem: nowy widok osi czasu nie jest obsługiwany na iPadzie we wszystkich miejscach, a wpisy innych osób nie mogą być udostępniane własnym znajomym z Facebooka, co jest w rzeczywistości standardową funkcją sieci społecznościowej.

Więcej na te tematy:

Facebook

iPad 3

sieć społeczna

głos_13

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Aplikacja Facebook otrzymuje aktualizację Retina dla nowego iPada”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Facebook zdecydowanie nie jest siecią „społecznościową”… komercyjną na wskroś…

Co? W kontekście sieci „społeczność” nie oznacza „non-profit” ani nic w tym rodzaju. Sieć społecznościowa nie jest stowarzyszeniem pomagającym potrzebującym, ale służy do tworzenia sieci społecznych (społecznych).

Twoja definicja nie sprawia, że ​​pierwszy komentarz jest mniej błędny.

Leave a Comment