Dołączony jest nowy iPad z wyświetlaczem Retina, w przypadku innych urządzeń zasilacz USB 12 W jest teraz dostępny w sklepie internetowym Apple za 19 euro. Apple zareagowało na krytykę wolnego czasu ładowania iPada 3 za pomocą nieco mocniejszego zasilacza.

Zasilacz jest również kompatybilny z iPhone 4S/5, iPod touch 5G, iPod nano 7G, iPad 2/3 i iPad mini. Zastępuje zasilacz USB 10W.

Więcej na te tematy:

iPad 4

głos_13

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „Apple dostarcza Retina-iPad z mocniejszym zasilaczem”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

szkoda głupiego zasilacza, który sprzedają, ale ani śladu FusionDrive :-(

Fusion Drive jest dostępny jako opcja w Mac Mini i kosztuje 250 euro. Za 50 euro więcej można też kupić dysk SSD o pojemności 256 GB od Apple.

Ponadto Apple ogłosił na stronie wsparcia, że ​​Fusion Drive działa tylko z ograniczeniami. Wygląda na to, że Fusion Drive nie działa z Time Machine lub danych nie można odzyskać lub tylko częściowo z problemami.

Zobacz artykuł na stronie Maclife.

Zasilacz wygląda jak ten, który był dostarczany z iPadem 2 i iPhonem 3/3GS. Wtedy po prostu padł ofiarą minimalizmu, prawda?

W przypadku iphone'ów mniejsze, o mocy 5W, są dołączane od iPhone'a 4. Ipad zawsze miał przy sobie większe 10w.

Czy szybciej naładuje też iPhone'a 5?

Byłbym tym teraz zainteresowany ;-)

Leave a Comment