W filmie promocyjnym nowego iPada Pro Apple naśmiewa się z siebie i tradycyjnego sposobu pracy na komputerze za pomocą klawiatury Magic Keyboard.

Film „Jak prawidłowo korzystać z komputera” pokazuje w humorystyczny sposób, z jakim Apple zna, jak bardzo zmieniło się korzystanie z komputera w ostatnich latach.

Reklamy pokazują różnym ludziom, jak pracują, bawią się i bawią się grami i filmami niemal w dowolnym miejscu za pomocą iPada. W tle słychać głos mówiący o „Podstawach komputera”. Zdjęcia zawsze pokazują dokładnie przeciwieństwo tego, co głos opisuje jako „prawidłową pracę z komputerem”. Oczywiście iPad Pro doskonale radzi sobie w każdej sytuacji.

W tym miejscu znajdziesz zewnętrzne treści z YouTube, które uzupełniają artykuł. Możesz go wyświetlić i ponownie ukryć jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przekazywanie danych osobowych stronom trzecim. Przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności.

„Usiądź przy biurku” – iPada można używać wszędzie, czy to w lesie, w namiocie, czy na domowej kanapie

„Tylko do jednego zadania” – wielozadaniowość to koń hobby dla iPada

„Utrzymywanie miejsca pracy w czystości” — iPad nie dba o to, jak chaotyczne jest miejsce pracy

„Komputer to nie zabawka” – iPad to świetna zabawka nawet dla małych dzieci, z którą można się też czegoś nauczyć na boku

„Nie dotykaj wyświetlacza” – obsługa dotykowa to „alfa i omega” iPada

„Pozostań w sieci WLAN dla połączenia online” – dzięki wersji LTE iPad może być online niemal wszędzie

iPad jako rewolucja

Dzięki iPadowi, a zwłaszcza iPadowi Pro, Apple odegrało ważną rolę w tej „rewolucji”. Jeśli chcesz dzisiaj pracować wydajnie, na ogół nie musisz decydować, czy chcesz siedzieć przy komputerze stacjonarnym, czy też możesz wykonywać pracę pod ręką za pomocą tabletu.

Czytanie wskazówka

Przedstawiono nową klawiaturę Magic Keyboard do iPada Pro z touchpadem

Nowa generacja iPada Pro jest już dostępna, a także przynosi przestarzałą wersję Magic Keyboard. Oprócz nowego designu i ... więcej

Nowy iPad Pro pokazuje, dzięki połączeniu z potężnymi aparatami, szybkim chipem A12Z-Bionic-Chip i różnymi opcjami wprowadzania danych za pomocą gładzika, myszy, ołówka, klawiatury lub po prostu za pomocą dotyku, jak elastyczny i niezawodny może działać tablet.

Więcej na te tematy:

iPada Pro

Magiczna klawiatura Apple

jabłko

handlowy

iPada

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł "Apple wyśmiewa się z tradycyjnego sposobu pracy z komputerem". Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

... Wadą jest to, że profesjonalne programy nie działają na iOS. Jestem muzykiem i nie ma czegoś takiego jak pełny zestaw Logic Pro...

wiele aplikacji uzyskuje dostęp do danych bez pytania. Co mnie dotyczy nieznani ludzie, co robię gdzie i jak. Jak by ci się podobało, gdyby jakiś nieznajomy co sekundę zaglądał ci przez ramię.

Tylko Windows to prawdziwy komputer.

Pomarz… to, czego doświadczam tutaj jako kierownik IT w kategoriach „przygotowania się do pracy w domu”… pozostawia twoje oświadczenie jak kpina i kpina…

Stań się wirusowy

Jak już skomentowałem: Bez Logic pro - nie ma szans.

Surface Pro, który istnieje od dłuższego czasu, mógł zrobić wszystko i lepiej zastąpić notebooka. Ale do tego mam MacBooka Pro, a do wszystkiego innego iPada Pro 11 lub iPhone'a 11 Pro Max.

Uważam, że w ramach S. jobs wkrótce istniałby tylko jeden system operacyjny dla wszystkich systemów. Ale pan TC po prostu nie jest pionierem dla Apple… Myślę, że Jobs się mylił…

Cóż, nie powiedziałbym, że na całym świecie. SJ dokonał swojego największego (masowego) przełomu w przypadku iPhone'a 4 i MacBooka Air.Do tej pory Apple było tylko marginalną marką dla wtajemniczonych – lub „spiskowcami”, jak lubią mówić. A potem Apple stał się coraz bardziej popularny, niemal wykładniczo (wystarczy ustalać ceny akcji przez długi czas). Nie można zapominać, że za Apple stoją akcjonariusze, zmuszając TC do zysku. SJ nie był nawet bliski zmierzenia się z tym wyzwaniem. Uczynił Apple wielkim, ale nigdy nie musiał służyć „masom”. Sam jestem bardzo rozczarowany Apple. Ostatnie lata były naprawdę spluwane na klienta. Ale żyjemy w czasach, gdy nastolatki kupują ubrania Louis Vuitton i denerwują się cenami Apple. Ale nie możesz też oddać sprawiedliwości masom. Np. aktualne wydanie iPada i MacBooka Air – nikt o tym nie mówi. Czemu nie? Ponieważ nikt się z tego nie denerwuje ani nie naśmiewa. Nie ma czegoś takiego jak zła reklama. Jeśli Apple, a zwłaszcza TC, może to zrobić, to jest to marketing i to działa. Pod SJ firma Apple nigdy nie byłaby tak duża. Teraz możesz myśleć, czego chcesz. W każdym razie twierdzę, że takie ogólne stwierdzenia, jak „wtedy było lepiej”, są nieprawdziwe i naiwne.

W każdym razie myślę, że jeśli chodzi o jakość oprogramowania i sprzętu, dużo lepiej pod SJ... Nie pamiętam czasu z przeszłości, kiedy oprogramowanie lub sprzęt był dotknięty takimi błędami jak tak jest dzisiaj… Czy jest to teraz przewaga… aby Apple stało się tak komercyjne i znane po zmianie Intela można argumentować… dla naprawdę kreatywnych, raczej nie…

Leave a Comment