Zasilacz wzbudził spekulacje na temat możliwego nowego produktu Apple: powinien dostarczać 17 watów – więcej niż zasilacz do iPada, ale znacznie mniej niż zasilacz do MacBooka Air.Zasilacz nie jest przeznaczony do aktualizacji. Być może zostanie opracowany dla iPada 13 cali.

Apple dostarcza 12-watowe zasilacze do iPadów i 5-watowe zasilacze do iPhonów. W przypadku komputerów stacjonarnych i mobilnych Mac zasilacz byłby zbyt mały, inne urządzenia Apple korzystają z wewnętrznych zasilaczy. Apple zwiększył już moc zasilacza iPada z 10 do 12 watów, dzięki czemu tablet ładuje się szybciej. Skok do 17 watów jest mało prawdopodobny.

Najgorętszym kandydatem jest obecnie iPad z 13-calowym wyświetlaczem. Podobno Apple eksperymentuje z tym rozmiarem wyświetlacza, ale to samo w sobie nic nie znaczy – od dawna wiadomo, że Apple nieustannie eksperymentuje z różnymi rozmiarami wyświetlacza. Taki tablet musiałby być czymś więcej niż napompowanym iPadem, ponieważ obecnie panuje trend w kierunku mniejszych tabletów.

Więcej na te tematy:

plotka

iPada maxi

głos_13

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł "Apple opracowuje nowy zasilacz 17W dla nieznanego produktu". Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Aha, to nic nie znaczy, skoro Apple i tak eksperymentuje z różnymi rozmiarami wyświetlaczy. Co zatem chce nam powiedzieć ten artykuł?

"Liczba watów", nie możesz być poważny!

może będzie to 9-calowy MacbookAir. :)

Leave a Comment