Firma Apple opublikowała aplikację „Beats Pill +” w amerykańskim App Store, aby kontrolować i zarządzać nowym głośnikiem Bluetooth. W tym samym czasie w Google Play została opublikowana wersja aplikacji na Androida. Po „Move to iOS” jest to druga aplikacja na Androida od Apple.Po raz pierwszy aplikacja mobilna grupy pojawiła się na oba systemy operacyjne razem.

Nowy program chwilowo nie jest jeszcze dostępny w niemieckim App Store, ale nowy Beats Pill + nie jest nawet sprzedawany w tym kraju. Aplikacja może służyć do sterowania głośnikiem Beats, wyświetlany jest poziom naładowania baterii, można pobrać aktualizacje oprogramowania i połączyć ze sobą kilka Beats Pill +.

Apple oferuje trzy tryby tego połączenia. Dzięki „DJ” dwa źródła Bluetooth mogą sterować muzyką, z „Amplify” muzyka jest odtwarzana na dwóch głośnikach jednocześnie, a z „Stereo” jeden głośnik Beats Pill + przejmuje odtwarzanie lewego i prawego kanału audio w kolejności dla „jeszcze bardziej dynamicznego dźwięku”.

Beats Pill + został wprowadzony na rynek na początku października i jest już dostępny w USA w wersji czarno-białej w sklepie internetowym Apple oraz w sklepach detalicznych. Jest wyceniony na 229 USD. Kiedy dokładnie i w jakiej cenie Beats Pill+ będzie dostępny również w Niemczech, nie wiadomo.

Pobierz aplikację z amerykańskiego App Store.

Przez MacPlotki

Leave a Comment