Po prezentacji w poniedziałkowy wieczór i prezentacji iPhone'a SE, iPada Pro 9,7″ i nowych opasek na Apple Watch, Apple wypuściło także nowe akcesoria w sklepie internetowym. Należą do nich nowe etui na iPhone'a 6s i iPhone'a 6s Plus, które są również kompatybilne z poprzednimi modelami, oraz etui na iPhone'a SE, które mogą być również używane z iPhone'em 5 i iPhone'em 5s.

Apple oferuje silikonowe etui do iPhone’a 6s (39 euro) lub iPhone’a 6s Plus (45 euro) oraz skórzane etui (55 euro na iPhone’a 6s i 59 euro na iPhone’a 6s Plus) w kilku nowych kolorach. Silikonowe etui jest teraz dostępne w 14 kolorach, skórzane etui w dziewięciu wzorach. Ponadto Apple wypuściło nowe skórzane etui w kolorze granatowym i czarnym dla iPhone'a SE (45 euro), które są również kompatybilne z iPhone'em 5 i 5s.

Nowością w ofercie jest wreszcie kabel Lightning USB, którym można ładować iPhone'a, iPada i iPoda w MacBooku 12″. Kabel jest dostępny w długościach jednego i dwóch metrów i kosztuje odpowiednio 29 i 39 euro. Apple zwraca uwagę, że iPada Pro można ładować szybciej nowym kablem w połączeniu z zasilaczem USB-C od Apple (59 euro).

Ponadto firma Apple dodała wskazówki dotyczące wymiany ołówka Apple. Do Apple Pencil dołączona jest wymienna końcówka, ale jak dotąd nie było możliwości zakupu dodatkowych wymiennych końcówek. Kiedy iPad Pro i Apple Pencil zostały wydane, Apple ogłosiło, że będzie oferować zamienne końcówki. Cztery takie wskazówki kosztują 25 euro.

Przez 9to5Mac (1 | 2) i MacPlotki

Leave a Comment