ASUS ZenBook Flip 13 (UX363)

  Mierzący zaledwie 13,9 mm grubości i ważący tylko 1,3 kg kompaktowy ZenBook Flip 13 posiada precyzyjnie wykonany zawias ErgoLift 360°, który umożliwia elastyczne wykorzystywanie w trybie laptopa, tabletu, przy ustawieniuna podstawcelub w pozycjinamiotu” – czy też dowolnym ustawieniu pośrednim. Dodatkowo automatycznie podnosi i nachyla klawiaturę o nowej konstrukcji od krawędzi do krawędzi dla zagwarantowania komfortu podczas pisania i lepszego chłodzenia systemu.Dzięki zastosowaniu baterii o wysokiej pojemności 67 Wh, która zapewnia maksymalnie 14 godzin10 działania na pojedynczym naładowaniu, ZenBook Flip 13 idealnie nadaje się do pracy mobilnej. ZenBook Flip 13 obsługuje technologię szybkiego ładowania za pomocą dostarczonej w pakiecie ładowarki o mocy 65 W, a gniazdo ASUS USB-C® z funkcjąHuawei EasyChargedaje użytkownikom wygodę korzystania z szerokiej gamy standardowych ładowarek USB-C lub ładowarek USB-C kompatybilnych z Power Delivery (PD).ZenBook Flip 13 jest w maks. konfiguracji wyposażony w ekran dotykowy NanoEdge FHD OLED, który jest w pełni kompatybilny z nową wersją rysika ASUS Pen. Ekran rozpoznaje 4096 poziomów nacisku, co gwarantuje większą precyzję i czułość dla bardziej naturalnego wprowadzania danych rysikiem.Dla zapewnienia płynnej pracy, ZenBook Flip 13 jest w maksymalnej konfiguracji napędzany procesorem Intel Core i7 11. generacji z układem graficznym Intel Iris Xe oraz 16 GB pamięci RAM. W kwestii rozwiązań dyskowych laptop obsługuje SSD PCIe® 3.0 o maksymalnej pojemności 1 TB.

 

  ASUS przedstawił pełną gamę nowych i odświeżonych laptopów w ramach prezentacji online pod hasłem Built for brilliance, w tym wyposażone w wydajne procesory Intel® Core 11. Generacji, a także pierwszy laptop ASUS zweryfikowany jako spełniający wymagania platformy Intel Evo.Wśród zaprezentowanych nowości znalazły się m.in. ZenBook Flip S (UX371), najsmuklejszy na świecie laptop konwertowalny z ekranem OLED1; ZenBook S (UX393), najwęższy w profilu i najlżejszy na świecie laptop z ekranem 3:2 o rozdzielczości 3.3K2; ZenBook 14 (UX435EA/EG), najmniejszy na świecie laptop 14-calowy z rozwiązaniem ScreenPad3; ZenBook 14 Ultralight (UX435EAL/EGL), najlżejszy 14-calowy ZenBook ważący tylko 980 g4; ZenBook Pro 15 (UX535), najmniejszy na świecie 15-calowy laptop z ekranem OLED 4K5; a także ExpertBook B9 (B9400), najlżejszy na świecie 14-calowy laptop do zastosowań biznesowych6. W linii nowych komputerów na 2020 rok zaimplementowano najnowocześniejsze rozwiązania w branży, aby zapewnić maksymalną produktywność i doskonałe wrażenia użytkownika.Wyposażone w procesory Intel® Core 11. generacji oraz układy graficzne oparte Intel® Iris® Xe, najnowsze produkty ASUS przełamują limity wydajności smukłych i lekkich laptopów. Procesory Intel Core 11. generacji wykorzystują moc technologii sztucznej inteligencji, udostępniając osobom codziennie korzystającym z komputera niespotykane dotąd inteligentne rozwiązania. Ponadto zintegrowana technologia Intel® Wi-Fi 6 i Thunderbolt 4 zapewniają szybkość i niezawodność połączeń. Układy graficzne Intel Iris Xe umożliwiają wydajność na poziomie zbliżonym do niezależnych kart graficznych, co przenosi wrażenia z konsumpcji multimediów na następny poziom.

  Celem firmy ASUS jest dostarczanie użytkownikom niesamowitych wrażeń z korzystania z laptopów. Podczas premierowej prezentacji ASUS zaprezentował ZenBook Flip S (UX371, wersja z matrycą FHD z podświetleniem LED 1W), który został zweryfikowany jako spełniający wymagania platformy Intel Evo, co gwarantuje, że spełnia on specyfikację drugiej edycji i wymagania (Key Experience Indicators) innowacyjnego programu Intel Project Athena. Inne laptopy z oferty na rok 2020 mają zostać poddane weryfikacji w oparciu o te standardy. Laptopy z weryfikacją Intel Evo oferują idealne połączenie wysokiej wydajności i responsywności z żywtonością baterii oraz najwyższej jakości efektami wizualnymi. Dzięki temu stworzono całkiem nową klasę laptopów, które gwarantują użytkownikom wyjątkowe wrażenia w dowolnym miejscu. Oprócz procesorów Intel Core 11. generacji laptopy bazujące na platformie Intel Evo są wyposażone w układy graficzne Intel Iris Xe, a także obsługują technologie Intel Wi-Fi 6 i Thunderbolt 4.

  Rozwiązania ASUS i najnowocześniejsze technologie

  Tegoroczna linia laptopów dostarcza także użytkownikom najnowocześniejszych rozwiązań autorskich ASUS, w tym również funkcje ukierunkowane na zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na pracę zdalną.Laptopy ASUS z ekranami OLED oferują wyjątkowo bogate w detale i realistyczne efekty wizualne dzięki zastosowaniu przyjaznego dla oczu podświetlenia matrycy. Każdy ekran zapewnia niewiarygodnie żywe kolory i pozbawione efektu rozmycia obrazu animacje przy 100% pokryciu przestrzeni barwnej DCI-P3 i czasie reakcji 0,2 ms, z głębokimi odcieniami czerni z certyfikacją VESA DisplayHDR 500 True Black, współczynnikiem kontrastu 1 000 000:1 oraz certyfikacją PANTONE® Validated dla wyjątkowo realistycznego odwzorowania kolorów. Ponadto wyświetlacze są certyfikowane przez TÜV Rheinland w zakresie zmniejszonej emisji niebieskiego światła i braku efektu migotania dla większego komfortu oczu.Interfejs ASUS ScreenXpert 2.0 w rozwiązaniu ASUS ScreenPad, dzięki zastosowaniu intuicyjnej obsługi, zapewnia zwiększoną produktywność i większe możliwości, bardziej płynne przechodzenie pomiędzy ekranami, spersonalizowane cykle zadań w pracy wielozadaniowej, a także kompatybilność z wieloma aplikacjami narzędziowymi ASUS. MyASUS to scentralizowany portal zapewniający łatwy dostęp do aplikacji i oprogramowania ASUS, który został opracowany, aby pomóc użytkownikom w konserwacji systemu, optymalizacji wydajności komputera, a także nawiązywaniu kontaktu ze wsparciem posprzedażowym i działem pomocy technicznej. Dostępny jest bogaty zestaw opcji sterowania systemem z możliwością personalizacji w aplikacji MyASUS, w tym nowa i ulepszona funkcja Fan Profile (profile wentylatora), czyli konfiguracja ustawień wentylatora optymalizująca pr

Leave a Comment