Więcej pikseli, moc obliczeniowa lub przynajmniej wydajność grafiki wydają się niemal pewne w iPadzie 3. Opcją może być również podwojenie pamięci roboczej. Ekran debuggera iPada 3, który został faktycznie pokazany na początku lutego, powinien zawierać domyślną informację o 1 GB pamięci RAM.

Nazwa „ARM S5L8945X” została zaczerpnięta z przedostatniej linii tekstu na zrzucie ekranu sprzed miesiąca. Mówi się, że jest to nowy procesor używany w iPadzie 3, który Apple może sprzedawać jako „A6” lub „A5X”.

Jedna linijka poniżej to jednak obecnie uważana informacja „244276 wolnych stron”. Przyjmując 4096 bajtów jako rozmiar strony pamięci, blog Chronicwire oblicza łączną pojemność pamięci RAM na 1 GB przez proste mnożenie.

Oczekiwane wsparcie sieci komórkowych 4G w iPadach dla Stanów Zjednoczonych poprzez Netlocks może być celowo ograniczone do AT&T lub Verizon. Na rynek międzynarodowy wystarczy trzeci, odblokowany wariant, którego chip Qualcomm Gobi umożliwia kontakt z dowolną siecią LTE.

Więcej na te tematy:

iPad 3

głos_19

Dyskutować z!

Tutaj możesz pobrać artykuł "iPad 3 z 1 GB RAM?" Zostaw komentarz. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

nowy wyświetlacz (4x więcej pikseli) nowy procesor (?) nowy procesor graficzny (?) nowa kamera (> 2x więcej MP) więcej DRAM (2x więcej MB)

iPad HD brzmi niemal trochę za słabo, nawet jeśli w zasadzie nie zależy mi na nazwie.

Oprócz stron bezpłatnych dostępnych jest również 8396 stron przewodowych. Czy są to używane lub zastrzeżone strony? Jeśli oznacza to zużytą pamięć, należy ją dodać do sumy. Zgodnie z obliczeniami byłoby to łącznie 1 034 944 512 bajtów. Znowu zbyt dziwne, aby oznaczać 1 GB pamięci RAM.

Ale byłoby miło, gdyby tak było. Bądźmy dziś zaskoczeni. Szampan już schłodziłem :-)

Czy możesz znaleźć tam transmisję na żywo dziś wieczorem? Czy będzie taki?

Jak zawsze: nie od Apple! (Phil Schiller podobno napisał na Twitterze przynajmniej wczoraj.) W zeszłym roku sprawdziłem taki nieoficjalny przekaz na żywo i jakość tych rzeczy jest dość zła i zwykle jest bezpłatna tylko przez krótki okres czasu. Po tym dostawcy zwykle chcą zobaczyć za to opłatę. Biorąc pod uwagę oferowaną jakość, myślę, że nie warto. Wolałbym wziąć jeden z dobrze zrobionych, ilustrowanych raportów na żywo z automatycznym odświeżaniem na stronie. Najważniejsze jest to, że moim zdaniem jest to bardziej satysfakcjonujące ...

Leave a Comment