iPad Pro będzie można kupić w sklepie internetowym Apple od środy. Akcesoria, na które składają się Apple Pencil i Smart Keyboard, można już od środy nabyć w niemieckim sklepie internetowym Apple. Pod koniec tygodnia iPad Pro i odpowiednie akcesoria powinny być również dostępne do kupienia w niemieckich sklepach Apple. Najtańsza wersja iPada Pro kosztuje około 900 euro, najdroższy iPad Pro jest dostępny za 1229 euro.

Apple właśnie ogłosiło, że iPada Pro będzie można zamawiać w niemieckim sklepie internetowym firmy od najbliższej środy, 11 listopada. iPad Pro będzie również dostępny w sklepach Apple pod koniec tygodnia, prawdopodobnie od piątku 13 listopada. Akcesoria do iPada Pro, rysika Apple Pencil i Smart Keyboard można również kupić w sklepie internetowym od środy i prawdopodobnie będą dostępne w sklepach Apple pod koniec tygodnia.

Czytanie wskazówka

iPad Pro: czekamy na te praktyczne akcesoria

W listopadzie Apple wprowadza iPada Pro. Wielu producentów zewnętrznych opracuje akcesoria do nowego iPada. Część z nich będzie ... więcej

Najtańsza wersja iPada Pro z 32 GB pamięci i modułem Wi-Fi, ale bez gniazda karty SIM, będzie kosztować 899 euro. Najdroższy iPad Pro kosztuje 1229 euro i ma 128 GB pamięci oraz oprócz modułu Wi-Fi gniazdo na karty SIM. Apple Pencil i Smart Keyboard trzeba kupić osobno i kosztują odpowiednio 109 euro i 179 euro. Ponadto Apple oferuje również silikonowe etui do iPada Pro za około 90 euro i iPad Pro Smart Cover w różnych kolorach za niecałe 70 euro.

Czytanie wskazówka

iPad Pro: Apple zachowało te 5 cech dla siebie

iPad Pro jest pełen precyzyjnych technologii – a Apple Pencil umożliwia użytkownikom wprowadzanie wielowarstwowych danych, z których przede wszystkim ... więcej

iPad Pro ma 12,9-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2732 x 2048 pikseli. Daje to gęstość pikseli 264 ppi. Jako procesor używany jest chip A9X o architekturze 64-bitowej, który jest jeszcze mocniejszy niż chip w iPhone 6s. Z tyłu znajduje się 8-megapikselowy aparat, a z przodu aparat typu face-time, który może nagrywać filmy w rozdzielczości 720p. IOS 9 jest preinstalowany jako system operacyjny. iPad Pro jest dostępny w kolorze złotym, srebrnym i gwiezdnej szarości.

Więcej na te tematy:

iPada Pro

Sklep Apple

iPada

Sklep internetowy

jabłko

Ołówek jabłkowy

Inteligentna klawiatura

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „iPad Pro: Dostępny w sklepie internetowym od środy – do końca tygodnia także w sklepie Apple”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Leave a Comment