Od jutra iPad Pro będzie dostępny w niemieckich sklepach internetowych Apple, zanim iPad Pro będzie dostępny również w sklepach Apple pod koniec tygodnia. Akcesoria, Apple Pencil, Smart Keyboard oraz różne etui i inteligentne etui będą wtedy dostępne do kupienia w sklepach Apple. Ponadto Apple opublikowało pierwsze wideo dotyczące iPada Pro od czasu jego oficjalnej prezentacji w połowie listopada.

Apple umieścił w Internecie nowy film promocyjny iPada Pro. W filmie Apple przede wszystkim reklamuje ogromny wyświetlacz nowego iPada. Podobnie jak w filmie prezentacyjnym iPada Pro, który Apple pokazał publicznie podczas imprezy iPhone 9 września, wideo zaczyna się od przedstawienia naszego Układu Słonecznego. Od pierścieni Saturna, przez burze Jowisza, po supernowe i wreszcie konstelacje, zanim kamera oddali się i pokaże użytkownika pracującego z Apple Pencil i technologią podzielonego ekranu na iPadzie Pro.

Czytanie wskazówka

iPad Pro: Dostępny w sklepie internetowym od środy - do końca tygodnia również w sklepie Apple

iPad Pro będzie można kupić w sklepie internetowym Apple od środy. Akcesoria, na które składają się Apple Pencil i Smart Keyboard, mogą również ... więcej

Apple zaoferuje iPada Pro do sprzedaży w niemieckim sklepie internetowym jutro, w środę. Akcesoria, przede wszystkim rysik Apple Pencil i Smart Keyboard, ale także różne nakładki i pokrowce będą od jutra dostępne w sklepie internetowym. iPad Pro, Apple Pencil i Smart Keyboard powinny być dostępne w niemieckich sklepach Apple pod koniec tygodnia.

W tym miejscu znajdziesz zewnętrzne treści z YouTube, które uzupełniają artykuł. Możesz go wyświetlić i ponownie ukryć jednym kliknięciem.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie mi treści zewnętrznych. Pozwala to na przekazywanie danych osobowych stronom trzecim. Przeczytaj więcej o naszej polityce prywatności.

Jednak iPad Pro i jego akcesoria nie są do końca tanie. „Najmniejszy” iPad Pro z 32 GB pamięci i bez modułu karty SIM kosztuje około 900 euro. W zależności od wyposażenia cena iPada Pro może wzrosnąć nawet do 1229 euro. Apple Pencil kosztuje dodatkowe 109 euro, Smart Keyboard kolejne 179 euro.

Czytanie wskazówka

Quarter — pomysłowy uchwyt na pióro iPada Pro do Apple Pencil

Quarter to nazwa uchwytu na Apple Pencil, który jest opcjonalnie dostępny dla dużego tabletu iPad Pro. Ma się upewnić, że... więcej

Według doniesień z Azji, Apple będzie początkowo produkować tylko 2,5 miliona iPadów Pro. Firma najwyraźniej zakłada, że ​​iPadem Pro zainteresują się przede wszystkim profesjonalni użytkownicy. Dopiero pod koniec roku Apple na podstawie danych o sprzedaży w najbliższych tygodniach zdecyduje, ile iPadów Pro firma chciałaby zamówić wiosną 2016 roku.

Więcej na te tematy:

iPada Pro

iPada

jabłko

Ołówek jabłkowy

Wideo

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł „iPad Pro: Nowy filmik pokazuje zalety Apple Pencil i gigantycznych ekranów”. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Leave a Comment