Zaokrąglona, ​​płaska konstrukcja rzekomego 4,7-calowego modelu była uparcie w plotkach na temat iPhone'a 6 od końca marca. Na chińskim portalu WeiFeng w weekend pojawiły się nowe zdjęcia, które potwierdzają dobrze znany design i podobno pochodzą bezpośrednio z produkcji iPhone'a 6.

W szkicach opublikowanych przez japoński magazyn MacFan pod koniec marca nie pokazano jeszcze trisekcji tyłu urządzenia, które w międzyczasie było pokazywane w wielu miejscach. Jednak wielkość i kształt urządzenia, a także kształt i rozmieszczenie przycisków były przewidywane wcześnie.

(Zdjęcie: WeiFeng)

(Zdjęcie: MacFan)

(Zdjęcie: WeiFeng)

W następnych tygodniach zdjęcia i filmy porównawcze silikonowych etui, mniej lub bardziej szczegółowych manekinów i prawdziwych urządzeń Apple wyrosły jak grzyby po deszczu. Mówi się, że nie mniej niż źródło wszystkich pokazanych modeli zostało ponownie wykorzystane w serii zdjęć teraz pokazywanych z Chin: seryjna produkcja samego 4,7-calowego iPhone'a.

(Zdjęcie: WeiFeng)

(Zdjęcie: MacFan)

(Zdjęcie: WeiFeng)

Rozmiar, kształt nawiązujący do iPoda Touch, przełącznik stand-by po prawej stronie urządzenia i segmentacja tylnej pokrywy są ponownie zawarte w znanej formie. Nowsze są widoczne wgłębienia wokół logo Apple oraz wewnętrzne wsporniki do montażu elektroniki.

(Zdjęcie: WeiFeng)

(Zdjęcie: MacFan)

(Zdjęcie: WeiFeng)

Rzekomy 5,5-calowy iPhone, który ma zostać wprowadzony na rynek w późniejszym terminie, stał się stosunkowo cichy. Obecne plotki dotyczą prawie wyłącznie modelu 4,7 cala.

Więcej na te tematy:

iphone 6

głos_13

Dyskutować z!

Tutaj możesz skomentować artykuł "iPhone 6: Nowe rendery z Chin pokazują wewnętrzne działanie". Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

To gówno nie ma końca. Przepraszam MacLife, nie ma mnie!

Uprzejmy

Co to jest renderowanie?

Wiki pomaga: Termin renderowanie (ang. to render) opisuje tworzenie grafiki ze szkicu lub modelu.

Apple wkrótce będzie jak HTC, Samsung i spółka. Nic już specjalnego i jak tłum. Szczerze mówiąc? HTC buduje również ogromne telefony komórkowe z aluminium, jeśli Apple zrobi to teraz, nie będę musiał inwestować wszystkich tych pieniędzy w iPhone'a. Głupi.

Masz rację. Jeśli chcesz tylko gigantycznego telefonu komórkowego wykonanego z aluminium, inni też to zrobią. Może manekin też to zrobi?

Zrobiłem mój dzień.

Ewentualnie gniazdo karty SIM

Gówno. Powinno być poniżej 19:54. przepraszam.

Ale tu masz problem…. na innych naprawdę dobrych telefonach komórkowych Google jest do dupy.

Myślę, że nowy projekt jest bardzo ładny, ale wątpię w autentyczność ... Wycięcie w aparacie jest OK, ale wycięcie lampy błyskowej jest moim zdaniem za małe, ponieważ w 5S wbudowano podwójną lampę błyskową, jak wiadomo. Na zdjęciu dla 6 byłoby tylko miejsce na normalną lampę błyskową LED, myślę, że byłby to krok wstecz dla Apple, a oni tego nie robią.

Spójrz na rysunki techniczne w artykule. Na górze znajduje się przełącznik standy, a z boku kolejne wgłębienie. Więc po co to jest?

Do doposażenia gniazda SIM, jeśli ktoś też chce dzwonić. ;-)

Leave a Comment