Nie jest tajemnicą, że od początku 2013 roku iPhone musiał radzić sobie tylko z maksymalnie 64 GB pamięci wewnętrznej, ale jest to bardzo denerwujące, ponieważ Apple od dawna daje swojemu iPadowi tak pojemną pamięć flash. Teraz pojawiły się schematy obwodów, które mówią o smartfonie o pojemności 128 GB. Czy to rzeczywiście iPhone 6, jest niepewne, ale też nie do końca nieprawdopodobne.

Apple oferuje iPada z łącznie 128 GB pamięci wewnętrznej od lutego 2013 roku. Pamięć wewnętrzna telefonu i Phone 5s to tylko połowa tego. iPhone 5c jest dostępny tylko z maksymalnie 32 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli porównasz ten trend, nadszedł czas, aby Apple dostosował smartfon do swojego tabletu i zaoferował iPhone'a 6 z maksymalnie 128 GB pamięci wewnętrznej.


fcfaaf51f3deb48fdb79a499fb1f3a292df57860.jpg

I to właśnie te plany mogą teraz istnieć w Apple. W chińskiej sieci społecznościowej Geekbar Weibo pojawiły się schematy elektryczne przedstawiające smartfon z wbudowaną pamięcią flash NAND 128 GB. Może to być jednak dowolny smartfon, ponieważ na schematach obwodów nie ma wyraźnego i jednoznacznego odniesienia do iPhone’a 6. Ale to nie znaczy, że nie chodzi o iPhone’a 6, bo przecież smartfon Apple’a jest niemal od razu przed drzwiami.


Pewne jest jednak, kto wyprodukuje pamięć do złowrogiego smartfona. Wersja 16 GB pochodzi od firm Toshiba i Hynix, edycja 64 GB od Hynix, Toshiba i SanDisk, a wersja 128 GB od samej firmy Toshiba. Brakuje jednak wersji 32 GB. Powstaje pytanie, czy Apple – jeśli będzie to iPhone 6 – będzie sprzedawać tańszą wersję z 16 GB i oferować dwie droższe edycje z 64 GB i 128 GB? Prawdopodobnie stanie się to widoczne dopiero 9 września.

Letnia cena specjalna: Photoshop i Lightroom za 9,99 € z VAT!

Reklama

Firma Adobe oferuje tego lata popularną subskrypcję Creative Cloud Photo w specjalnej cenie: do 29 sierpnia 2014 r. entuzjaści fotografii mogą zakupić profesjonalne narzędzia Photoshop CC i Lightroom (w tym aplikacje na iPhone'a i iPada) za jedyne 9,99 miesięcznie z VAT. do. Teraz każdy musi go szybko zdobyć i zabezpieczyć subskrypcję, ponieważ praca ze standardowymi narzędziami wysokiej klasy projektantów obrazów nigdy nie była tak tania!

Do oferty>

Jednak konfiguracja pamięci ostatecznie się okaże, Apple prawdopodobnie nadal będzie rezygnować z rozbudowy pamięci za pomocą karty microSD lub tym podobnych, co częściowo wynika z faktu, że Apple nie mógł sprzedawać urządzeń z dużą pamięcią w horrendalnych ilościach. Gdyby można było rozszerzyć pamięć wewnętrzną za pomocą opcjonalnej karty, można by bez trudu dostać najmniejszy, a więc najtańszy model, a następnie samodzielnie rozszerzyć pamięć za pomocą znacznie tańszej karty.

Więcej na te tematy:

jabłko

iphone 6

Dyskutować z!

Tutaj możesz pobrać artykuł "iPhone 6: Schematy elektryczne ujawniły smartfon 128 GB - przyszły smartfon Apple?" Zostaw komentarz. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Całkowicie napromieniowany?

Leave a Comment