▷ Najlepsze Głośniki Bluetooth do iPhone RANKING 2022 i OPINIE > TOP 20 na VinylLove.pl

Najlepsze głośniki Bluetooth do iPhone RANKING 2022

Jaki głośnik Bluetooth do iPhone najlepszy w 2022?

Wybierając dobry głośnik Bluetooth do iPhone masz pewność, że kupujesz sprzęt na lata. Niska awaryjność, dobra specyfikacja techniczna i dobre opinie użytkowników dają pewność, że wybrany głośnik Bluetooth do iPhone to trafiony zakup. Porównaliśmy dostępne na rynku głośniki Bluetooth do iPhone, dzięki czemu w łatwy sposób wybierzesz model dla siebie. Sprawdź najnowszy ranking głośników Bluetooth do iPhone poniżej i wybierz najlepszy głośnik Bluetooth do iPhone.

Ranking głośników Bluetooth do iPhone 2022

Głośniki Bluetooth do iPhone – jak je porównaliśmy?

W rankingu głośników Bluetooth do iPhone TOP 20 zamieściliśmy te modele, które chętnie wybierają i polecają nasi użytkownicy forum. Zanim kupisz dobry głośnik Bluetooth do iPhone sprawdź porównanie i nasz ranking głośników Bluetooth do iPhone 2022. Dzięki temu będziesz miał pewność, że kupiony sprzęt wytrzyma długie lata. Jaki głośnik Bluetooth do iPhone wybrać? Sprawdź ranking.

Regulowanie głośności na iPhonie

Regulowanie głośności na iPhonie

Podczas rozmowy telefonicznej oraz słuchania muzyki, filmów lub innych materiałów audio możesz regulować głośność przy użyciu przycisków znajdujących się z boku iPhone’a. Poza tym pozwalają one regulować głośność dzwonka, alertów i innych efektów dźwiękowych. Poziom głośności możesz także regulować przy użyciu Siri.

Siri: Powiedz na przykład: „Turn up the volume” lub „Turn down the volume”. Dowiedz się, jak używać Siri.

OSTRZEŻENIE: Aby uzyskać informacje na temat zapobiegania utracie słuchu, zobacz: Ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa użytkowania iPhone’a.

Blokowanie głośności dzwonka i alertów w Ustawieniach Przejdź do Ustawień . Stuknij w Dźwięki i haptyka (obsługiwane modele) lub w Dźwięki (inne modele iPhone’a). Wyłącz opcję Zmieniaj przyciskami.

Regulowanie głośności w centrum sterowania Jeśli iPhone jest zablokowany lub używasz aplikacji, możesz regulować głośność w centrum sterowania. Otwórz centrum sterowania, a następnie przeciągnij .

Tymczasowe wyciszanie połączeń, alertów i powiadomień Otwórz centrum sterowania, stuknij w Skupienie, a następnie stuknij w Nie przeszkadzać. Zobacz: Konfigurowanie trybu Nie przeszkadzać.

Przełączanie iPhone’a w tryb cichy Aby przełączyć iPhone’a w tryb cichy , przesuń przełącznik Dzwonek/Cisza (aby na przełączniku widoczny był kolor pomarańczowy). Aby wyłączyć tryb cichy, przesuń przełącznik z powrotem. Gdy tryb cichy jest wyłączony, iPhone odtwarza wszystkie dźwięki. Gdy tryb cichy jest włączony, iPhone nie dzwoni ani nie odtwarza innych efektów dźwiękowych (może jednak nadal wibrować). Ważne: Alarmy budzika, aplikacje służące do odtwarzania muzyki (np. Muzyka) i wiele gier może odtwarzać dźwięki przez wbudowany głośnik nawet wtedy, gdy włączony jest tryb cichy. W niektórych krajach lub regionach dźwięki aplikacji Aparat i Dyktafon oraz alerty Emergency Alerts są odtwarzane zawsze, niezależnie od pozycji przełącznika Dzwonek/Cisza.

iPhone oferuje kilka sposobów ochrony słuchu przed nadmierną głośnością podczas używania słuchawek. Zobacz: Używanie funkcji związanych z głośnością słuchawek na iPhonie.

Zobacz takżeZmienianie dźwięków i wibracji na iPhonie

Jaki sprzęt audio z AirPlay 2 wybrać do domu?

Dobry sprzęt audio powinien być kompatybilny z innymi urządzeniami multimedialnymi, z których korzystasz na co dzień. Mając to na uwadze, system audio z funkcją AirPlay 2, jest strzałem w dziesiątkę! Dzięki tej funkcjonalności możesz strumieniować i udostępniać dowolną zawartość z urządzeń Apple na telewizorze Smart TV lub Apple TV. Przekonaj się, jakie nagłośnienie do domu z funkcją AirPlay 2 warto wybrać.

Spis treści:

Jak działa AirPlay 2?

Każde urządzenie kompatybilne z AirPlay 2 (iPhone, iPad, komputer Mac) działa jak nadajnik, który przesyła dane do routera WiFi. Następnie za jego pośrednictwem treści przekazywane są do odbiornika, czyli Smart TV, drugiego komputera lub kina domowego. Wraz z zawartością multimedialną AirPlay 2 przesyła również metadane, takie jak tytuł piosenki czy nazwisko jej autora.

AirPlay 2 - nowe funkcjonalności

System AirPlay 2 w wielu aspektach różni się od swojego pierwowzoru. Oto najważniejsze innowacje wprowadzone w tej wersji:

Możliwość przesyłania danych z jednego urządzenia do wielu odbiorników jednocześnie.

Podczas strumieniowania wideo na Smart TV możliwa jest osobna transmisja dźwięku na sprzęt audio.

Możliwość odtwarzania różnych utworów w kilku pomieszczeniach jednocześnie. Aby korzystać z tej funkcji, niezbędne są inteligentne głośniki HomePod (funkcja nie jest dostępna w Polsce).

Udoskonalony system przesyłania materiału w jakości 4K.

Soundbar AirPlay 2 - moc możliwości

Chcesz stworzyć prawdziwe kino domowe w swoim salonie? Postaw na niezawodny soundbar Sonos Beam 2 wyposażony w system AirPlay 2. Urządzenie oferuje panoramiczny dźwięk, który sprawi, że oglądając film, poczujesz się jak uczestnik wydarzeń przedstawionych na ekranie. Głośnikiem możesz sterować przy pomocy własnego głosu i funkcji AirPlay 2. Ten sprzęt audio do domu łączy się z siecią Wi-Fi, dzięki czemu możesz strumieniować muzykę nawet wtedy, gdy Smart TV jest wyłączony.

Bezprzewodowe głośniki AirPlay 2 - który wybrać?

Bezprzewodowy sprzęt do słuchania muzyki to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz cieszyć się ulubionymi utworami, gdzie tylko zechcesz. Jeszcze lepiej, kiedy głośnik bluetooth jest wyposażony w system AirPlay 2! Zapoznaj się ze specyfikacją kilku urządzeń i sam zdecyduj, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

JBL Link Portable - bezprzewodowy głośnik z AirPlay 2

JBL to producent, który szturmem wkroczył na rynek bezprzewodowych głośników. Model Link Portable, wyposażony w system AirPlay 2, oferuje dynamiczny dźwięk w zakresie 360 stopni. Głośnik jest w stanie wypełnić muzyką każde pomieszczenie w domu dzięki swoim funkcjom streamingowym. To doskonałe, wodoszczelne i odporne na uszkodzenia mechaniczne nagłośnienie do domu. Ładowanie głośnika jest niezwykle proste. Wystarczy postawić go na dołączonej do sprzętu stacji dokującej.

Harman Kardon Citation ONE - bezprzewodowy głośnik z AirPlay 2

Szukasz sprzętu do odtwarzania muzyki, który zapewnia nieskazitelne brzmienie i posiada system AirPlay 2? Sięgnij po Citation ONE od Harman Kardon. To połączenie innowacyjności z wyrafinowanym i klasycznym designem. Ten głośnik jest kompatybilny z Asystentem Google, dzięki czemu możesz nim sterować z dowolnego pomieszczenia w domu. Uwagę zwraca także precyzyjne wykonanie głośnika. Jego powierzchnia została pokryta wysokiej jakości wełną mieszaną, która jest odporna na wszelkie zabrudzenia.

Bowers & Wilkins Zeppelin - głośnik stacjonarny z AirPlay 2

Zeppelin to przedstawiciel najnowszej generacji głośników oferowanych przez Bowers & Wilkins. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z AirPlay 2, a także Spotify Connect. Co więcej, głośnik obsługuje kodek aptX Adaptive, co sprawia, że doskonale odnajduje się w świecie streamingu. Jego futurystyczna obudowa wyróżnia go na tle innych głośników do domu.

Wszystkie wyżej opisane głośniki AirPlay 2 znajdziesz w sklepie iSpot. Postaw na nasze doświadczenie i ciesz się krystalicznym dźwiękiem, kiedy tylko zapragniesz!

Leave a Comment