Jakie słuchawki pasują do iPhone? Jaki model wybrać?

Słuchawki do iPhone'a powinny dysponować odpowiednim złączem lub pracować bezprzewodowo. Można sięgnąć zarówno po modele marki Apple, jak i po propozycje innych firm. Czy warto kupić oryginalne słuchawki iPhone? Które wybrać?

Jakie słuchawki pasują do iPhone? Dlaczego warto wybrać oryginały?

Kilka modeli do wyboru – słuchawki Apple są dostępne w różnych wariantach, dzięki czemu można dopasować je do własnych potrzeb i oczekiwań. Mogą to być zarówno słuchawki przewodowe EarPods, jak i bezprzewodowe – na przykład Apple BeatsX lub Apple AirPods 2.

– słuchawki Apple są dostępne w różnych wariantach, dzięki czemu można dopasować je do własnych potrzeb i oczekiwań. Mogą to być zarówno słuchawki przewodowe EarPods, jak i bezprzewodowe – na przykład Apple BeatsX lub Apple AirPods 2. Design dopasowany do iPhone'a – oraz do innych urządzeń marki Apple. Dzięki temu taki zestaw będzie spójny i elegancki.

– oraz do innych urządzeń marki Apple. Dzięki temu taki zestaw będzie spójny i elegancki. Wygoda – każde słuchawki marki Apple mają coś do zaoferowania pod tym względem. Bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods 2 mają ergonomiczny kształt, są lekkie i dobrze leżą w uszach. Przewodowe słuchawki nauszne Apple Beats EP mają elastyczny pałąk i miękkie muszle o półotwartej konstrukcji, dzięki czemu zapewniają uszom wentylację.

– każde słuchawki marki Apple mają coś do zaoferowania pod tym względem. Bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods 2 mają ergonomiczny kształt, są lekkie i dobrze leżą w uszach. Przewodowe słuchawki nauszne Apple Beats EP mają elastyczny pałąk i miękkie muszle o półotwartej konstrukcji, dzięki czemu zapewniają uszom wentylację. Nowoczesne funkcje – nie chodzi tu bynajmniej o kwestie takie, jak łączność bezprzewodowa Bluetooth lub pilot z regulacją głośności, ale np. o automatyczne włączanie się słuchawek po ich wyjęciu z etui – tak działają słuchawki AirPods z etui ładującym.

– nie chodzi tu bynajmniej o kwestie takie, jak łączność bezprzewodowa Bluetooth lub pilot z regulacją głośności, ale np. o automatyczne włączanie się słuchawek po ich wyjęciu z etui – tak działają słuchawki AirPods z etui ładującym. Bezproblemowa kompatybilność – obecnie wiele urządzeń marki Apple posiada złącze Lightning i to właśnie ta kwestia powoduje, że słuchawki przewodowe innych firm nie są kompatybilne (można jedynie zastosować przejściówkę). Przewodowe słuchawki Apple są oferowane z fabrycznym złączem Lightning, ale też ze złączem 3,5 mm (wówczas pasują do starszych modeli iPhone'a, jak również do sprzętów innych marek). W sprzedaży są również obecne słuchawki Apple bezprzewodowe.

Wybierając słuchawki do iPhone'a, należy koniecznie zwrócić uwagę na kompatybilność złącza. Starsze modele telefonów Apple dysponowały złączem słuchawkowym 3,5 mm, a nowsze są wyposażane w złącze Lightning. Z tego względu w sprzedaży znajdują się zarówno słuchawki Apple ze złączem 3,5 mm, jak i ze złączem Lightning.

Jakie słuchawki bezprzewodowe pasują do iPhone'a?

Zastanawiając się nad tym, jakie słuchawki pasują do iPhone’a oraz które z nich wybrać, warto wziąć pod uwagę modele bezprzewodowe, które są bardzo wygodne w użytkowaniu. Brak kabli to spory atut – można korzystać ze słuchawek w nieco większej odległości od telefonu, przewód nie pląta się i nie przeszkadza. Jakie słuchawki bezprzewodowe pasują do iPhone’a? Możliwości jest kilka, a to wybrane z nich:

Słuchawki Apple AirPods 2 2019 – to słuchawki z eleganckim i minimalistycznym etui ładującym. Po pełnym naładowaniu słuchawki Apple AirPods 2 mogą działać przez 5 godzin podczas słuchania muzyki lub przez 3 godziny podczas prowadzenia rozmów. Słuchawki te można naładować w szybkim tempie – w ciągu 15 minut naładują się na tyle, by zapewnić działanie nawet na 3 godziny. Słuchawki te mają zasięg do 10 metrów, szerokie pasmo przenoszenia i są kompatybilne z różnymi urządzeniami marki Apple, a także z asystentką głosową Siri.

– to słuchawki z eleganckim i minimalistycznym etui ładującym. Po pełnym naładowaniu słuchawki Apple AirPods 2 mogą działać przez 5 godzin podczas słuchania muzyki lub przez 3 godziny podczas prowadzenia rozmów. Słuchawki te można naładować w szybkim tempie – w ciągu 15 minut naładują się na tyle, by zapewnić działanie nawet na 3 godziny. Słuchawki te mają zasięg do 10 metrów, szerokie pasmo przenoszenia i są kompatybilne z różnymi urządzeniami marki Apple, a także z asystentką głosową Siri. Słuchawki Apple AirPods Pro – ekskluzywne słuchawki bezprzewodowe do iPhone. Wyposażono je w funkcję aktywnego redukowania hałasu, dzięki czemu zapewniają bardzo wysoką jakość dźwięku. Posiadają również bezpieczny tryb kontaktu, dzięki któremu mogą przepuszczać dźwięki otoczenia – sprawdzą się w tej roli np. na mieście. Mają zasięg 8 metrów i szerokie pasmo przenoszenia. Po pełnym naładowaniu będą działać do 4,5 godziny.

– ekskluzywne słuchawki bezprzewodowe do iPhone. Wyposażono je w funkcję aktywnego redukowania hałasu, dzięki czemu zapewniają bardzo wysoką jakość dźwięku. Posiadają również bezpieczny tryb kontaktu, dzięki któremu mogą przepuszczać dźwięki otoczenia – sprawdzą się w tej roli np. na mieście. Mają zasięg 8 metrów i szerokie pasmo przenoszenia. Po pełnym naładowaniu będą działać do 4,5 godziny. Słuchawki Apple Beats Studio3 Wireless – kolejne dobre słuchawki do iPhone bezprzewodowe. Tym razem jest to model nauszny. Słuchawki Apple Beats Studio 3 mają dopracowane parametry dźwiękowe, wyposażono je w skuteczną redukcję szumów i w niezwykle wytrzymałą baterię. Maksymalny czas pracy słuchawek wynosi nawet 40 godzin. Zastosowano w nich także szybki tryb ładowania – w ciągu 10 minut naładujesz je tak, by zapewnić sobie 3 godziny działania słuchawek.

Oczywiście do iPhone'a można kupić także dowolne słuchawki innej marki, które będą komunikowały się poprzez Bluetooth, ale to właśnie słuchawki Apple są najbardziej kompatybilnym i oczywistym wyborem. Użytkownicy bardzo cenią sobie słuchawki bezprzewodowe AirPods oraz Beats Studio3 Wireless ze względu na ich wygodę i dopasowanie do sprzętu. To jeszcze nie koniec naszych propozycji. Na koniec zostawiamy egzemplarze nauszne – sprawdź, jakie słuchawki pasują do iPhone!

Jakie słuchawki nauszne do iPhone’a?

Słuchawki douszne oraz dokanałowe są kompaktowe i wygodne, ale wielu użytkowników uważa, że najlepsze efekty dźwiękowe zapewniają słuchawki nauszne, których również nie brakuje w asortymencie marki Apple. Są to zarówno modele przewodowe, jak i bezprzewodowe. Jakie słuchawki do iPhone’a wybrać? Oto polecane modele:

Słuchawki Apple BEATS EP (ML992ZM/A) – nauszne słuchawki przewodowe marki Apple, które wyposażono w złącze 3,5 mm. Jeśli zastanawiasz się, jakie słuchawki do iPhone 5 wybrać, to może być świetna opcja. Z uwagi na obecność złącza 3,5 mm słuchawki te podepniesz także do wielu urządzeń innych marek. Ich konstrukcja jest półotwarta, dlatego doznania muzyczne będą bardzo dobre, a słuchawki pozostaną lekkie i wygodne, a uszy będą dobrze wentylowane.

– nauszne słuchawki przewodowe marki Apple, które wyposażono w złącze 3,5 mm. Jeśli zastanawiasz się, jakie słuchawki do iPhone 5 wybrać, to może być świetna opcja. Z uwagi na obecność złącza 3,5 mm słuchawki te podepniesz także do wielu urządzeń innych marek. Ich konstrukcja jest półotwarta, dlatego doznania muzyczne będą bardzo dobre, a słuchawki pozostaną lekkie i wygodne, a uszy będą dobrze wentylowane. Słuchawki Apple Beats Solo3 Wireless (MNET2ZM/A) – kolejne słuchawki nauszne do iPhone, ale tym razem bezprzewodowe. Ich maksymalny czas działania to nawet do 40 godzin, a szybkie ładowanie w trybie Fast Fuel wystarczy, by naładować je na 3 godziny działania. Zasięg tych słuchawek wynosi 10 metrów, wyposażono je w regulację głośności.

– kolejne słuchawki nauszne do iPhone, ale tym razem bezprzewodowe. Ich maksymalny czas działania to nawet do 40 godzin, a szybkie ładowanie w trybie Fast Fuel wystarczy, by naładować je na 3 godziny działania. Zasięg tych słuchawek wynosi 10 metrów, wyposażono je w regulację głośności. Słuchawki Apple Beats Solo Pro Wireless (MRJC2EE/A) – dopracowane słuchawki nauszne Apple z aktywną redukcją szumów, a także z trybem Transparency, który filtruje dźwięki otoczenia, ale nie blokuje ich w pełni, dzięki czemu słuchawki sprawdzą się np. podczas spaceru lub jazdy na rowerze. Wyposażono je w wydajny akumulator, który zapewni do 22 godzin działania w trybie ANC lub Transparency albo do 40 godzin, gdy tryby te nie są aktywne. Zasięg tych słuchawek to 10 metrów, wyposażono je również w opcję regulacji głośności.

Oczywiście do iPhone'a można kupić także słuchawki nauszne innych marek. W przypadku słuchawek przewodowych trzeba jednak zwrócić uwagę na kompatybilność złącza (złącze 3,5 mm pasuje tylko do niektórych urządzeń marki Apple, a w pozostałych przypadkach można wykorzystać przejściówkę z 3,5 mm na Lightning).

Mamy nadzieję, że ten wpis rozjaśnił Ci, jakie słuchawki pasują do iPhone’a, i wiesz już, jakie słuchawki do iPhone’a wybrać. Czy słuchawki bezprzewodowe Apple są dla Ciebie odpowiednie? A może bardziej cenisz słuchawki iPhone przewodowe? Wybierasz oryginały czy wolisz zamienniki od innych producentów? Koniecznie daj nam znać w sekcji komentarzy!

Jakie słuchawki do iPhone’a wybrać? - blog Lantre

Najlepsze słuchawki do domu

Najbardziej oczywistym przeznaczeniem słuchawek jest słuchanie muzyki. Każdy z nas ma swoje ulubione piosenki, dlatego słuchawki są świetnym prezentem niezależnie od okazji. Jeśli wiesz, że osoba, którą chcesz obdarować, najchętniej słucha muzyki w domu, najlepszym wyborem będą słuchawki Apple AirPods Max, czyli słuchawki bezprzewodowe nauszne. Zastosowane w nich poduszki gwarantują idealne przyleganie niezależnie od kształtu głowy, dlatego są najlepszą propozycją pod względem wygody oraz komfortu użytkowania.

Słuchawki do codziennych aktywności

Z praktycznego punktu widzenia, słuchawki najczęściej przydają się poza domem – podczas codziennych aktywności lub przemieszczania się z miejsca na miejsce. Ich przeznaczeniem jest wtedy nie tylko słuchanie muzyki, ale też prowadzenie rozmów głosowych. W tym przypadku masz pełną dowolność co do wyboru modelu.

Optymalnym rozwiązaniem są słuchawki bezprzewodowe AirPods lub AirPods Pro, przy czym wersja Pro jest przeznaczona dla bardziej wymagających użytkowników (oferują funkcję redukcji szumów, lepsze dopasowanie do ucha, wodoodporność, dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu). Oba modele są w pełni kompatybilne ze smartfonami iPhone, ale wbudowany moduł Bluetooth umożliwia parowanie ich również z telefonami innych producentów.

Pamiętaj, że wszystkie słuchawki bezprzewodowe (Apple również) wymagają okresowego ładowania. W zależności od modelu i sposobu użytkowania, słuchawki do iPhone’a mogą działać od kilku do kilkunastu godzin na jednym ładowaniu. Wszystkie modele słuchawek AirPods (w tym AirPods Pro, Max) są sprzedawane w zestawie z dedykowanym etui. W przypadku modeli AirPods i AirPods Pro jest to specjalne etui ładujące, do którego podłącza się osobny przewód, natomiast sam przewód do źródła zasilania.

Słuchawki przewodowe

Choć słuchawki bez kabla zapewniają dużą swobodę użytkowania, w dalszym ciągu istnieje spore grono osób preferujących tradycyjne modele przewodowe. W takim przypadku wybierz słuchawki, które były kiedyś dodawane do każdego telefonu iPhone - EarPods. Model ten jest dostępny w dwóch wariantach: z klasycznym złączem mini jack 3,5 mm lub złączem Lightning – kompatybilnym wyłącznie ze smartfonami iPhone. Słuchawki ze złączem mini jack będą pasować do wszystkich urządzeń wyposażonych w taki port.

Słuchawki bluetooth iPhone dla sportowców

Jeśli obdarowywana przez Ciebie osoba jest zapalonym biegaczem, koniecznie wybierz słuchawki Powerbeats. Znakiem rozpoznawczym słuchawek z linii Powerbeats są regulowane pałąki zauszne, które zapobiegają spadaniu słuchawek, nawet podczas intensywnego treningu. Ponadto oferują szereg innych udogodnień, m.in. odporność na pot i wodę, a także bezdotykową obsługę za pomocą funkcji „Hej, Siri”.

Oferta Apple – słuchawki bezprzewodowe i klasyczne

Słuchawki AirPods Max

Model AirPods Max to zdecydowanie najlepsze słuchawki bezprzewodowe od Apple. Słuchawki w wersji Max generują dźwięk Hi-Fi przy minimalnym poziomie zniekształceń i wrażeniu dźwięku przestrzennego. Zastosowana w nich funkcja aktywnej redukcji hałasu pozwala całkowicie odciąć się od środowiska zewnętrznego i przenieść do świata muzyki.

Oprócz tego są niezwykle wygodne i dostępne aż w pięciu wersjach kolorystycznych. Poduszki słuchawek są mocowane magnetycznie, dlatego można je bezproblemowo wymieniać - także na inne wersje kolorystyczne. W pełni naładowane AirPods Max pozwalają na maksymalnie 20 godzin słuchania muzyki przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu. 5-minutowe ładowanie wystarcza na 1,5 godziny pracy.

Jakie najlepsze? - Sluchawki-Bluetooth.pl

Jakie słuchawki do iPhone wybrać? Ranking 2022

Jak wybrać dobre słuchawki do iPhone w 2022 roku? Gdzie znaleźć rzetelne opinie, recenzje i niezależne testy? To jedne z wielu pytań, jakie zadają nam użytkownicy, chcąc kupić najlepsze słuchawki do iPhone. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ranking słuchawek do iPhone, uwzględniając parametry techniczne, opinie, recenzje, testy oraz ceny. Jeżeli nie wiesz, jakie słuchawki do iPhone są dobre, a które najlepsze – sprawdź ranking poniżej.

Widoczny ranking słuchawek do iPhone grudzień 2022 stworzyliśmy w oparciu o wiele czynników. Bez względu czy chcesz kupić dobre, najlepsze czy też polecane słuchawki do iPhone, ranking przygotowany przez naszych ekspertów z pewnością pomoże Ci w wyborze. Znajdziesz tam TOP 20 słuchawek do iPhone o dobrych parametrach i w świetnych cenach, chętnie polecanych nie tylko na forum. Cena za markowe słuchawki do iPhone podana jest w rankingu.

Leave a Comment