Apple zarejestrował nowy patent, który może zrewolucjonizować użytkowanie i działanie iPada. Smart Cover jest integralną częścią patentu i nowego działania iPada. W zależności od tego, który obszar wyświetlacza obejmuje Smart Cover, iPad pokazuje różne informacje i elementy sterujące. Ponadto Apple najwyraźniej chce zaimplementować gesty przesuwania, które mogłyby sprawić, że fizyczne przyciski stałyby się zbędne.

Apple najwyraźniej rozważa większe wykorzystanie inteligentnej osłony iPada. iPad powinien być w stanie rozpoznać położenie Smart Cover. W oparciu o to pozycjonowanie iPad powinien być w stanie wyświetlać użytkownikowi określone informacje, na przykład pogodę. Ponadto tablet powinien zapewniać użytkownikowi opcje obsługi, takie jak sterowanie głośnością.

Czytanie wskazówka

Sid Meier's Starships: turowa kosmiczna gra strategiczna na komputery Mac i iPad

Seria Sid Meier's Civilization doczeka się nowego spin-offa. Ostatnia gra cywilizacyjna Beyond Earth jest teraz w turowej ... więcej

Użytkownik może złożyć Smart Cover całkowicie lub częściowo w jednym z trzech miejsc. W zależności od tego, z której części wyświetlacza widać Smart Cover, iPad pokazuje różne rzeczy. Rysunki patentowe Apple wskazują tylko symbole, na przykład zegar, dla pierwszej ćwiartki wyświetlacza. Jeśli Smart Cover obejmuje tylko połowę wyświetlacza, iPad może wyświetlać krótkie teksty, takie jak tweety, zgodnie z rysunkami.

Użytkownik może złożyć Smart Cover całkowicie lub częściowo w jednym z trzech miejsc (Zdjęcie: Apple)

Apple nazywa tę aplikację „Trybami wprowadzania urządzenia z odpowiednimi interfejsami użytkownika” (Zdjęcie: Apple)

Apple nazywa tę aplikację „trybami wprowadzania urządzenia z odpowiednimi interfejsami użytkownika”. Jednak aplikacja nie tylko zajmuje się zachowaniem tabletu w zależności od umiejscowienia inteligentnej osłony. Opisuje również sterowanie gestami. Na przykład użytkownicy mogą użyć gestu do regulacji jasności ekranu iPada, jeśli Smart Cover zostanie złożony tylko o jedną czwartą.

Czytanie wskazówka

iPad Pro z rysikiem: zdrada zasad Steve'a Jobsa? - komentarz

Założyciel Apple, Steve Jobs, surowo odrzucił rysik do swoich urządzeń. Teraz jednak filozofia Apple ma się zmienić. Podobno to będzie ... więcej

iPad mógłby oszczędzać energię, korzystając w ten sposób z inteligentnej osłony, ponieważ nie zawsze cały wyświetlacz musi być podświetlony. Ponadto Apple może zrezygnować z fizycznych przycisków do regulacji głośności w dłuższej perspektywie, z tym ponownie problemem, że użytkownicy iPada bez Smart Cover muszą przełączyć się na centrum sterowania, które może być ukryte za kodem blokady, aby do regulacji głośności.

Więcej na te tematy:

iPada

Smar okładka

patent

Dyskutować z!

Tutaj możesz pobrać artykuł „Smart Cover: czy nowy patent Apple zrewolucjonizuje działanie iPada?” Zostaw komentarz. Po prostu zaloguj się na swoje konto maclife.de lub wypełnij poniższe pola.

Przedszkole i kompletna bzdura. Jedynym realnym argumentem, aby oszczędzać prąd, można było wyłączać części ekranu sterowane czasowo, po prawej, a także konfigurować je indywidualnie. Ups, czy muszę teraz opatentować ten pomysł?

Nonsens

Myślę tylko, że twój komentarz jest nonsensem. Kontrolowany czasowo ??? Teraz pomyśl jeszcze raz dobrze. Używasz tylko sterowania muzyką w prawym dolnym rogu, wszystko inne, co kontrolujesz czasowo, jest wyłączone. I nagle chcesz zrobić coś innego, za co musisz dalej otwierać pokrywę. Ale nie możesz, ponieważ jest wyłączony z kontroli czasu!

A czy zauważyłeś co ???

Nie patentuj tego, po prostu się z ciebie śmieją.

Włącz swój mózg, najpierw pomyśl, a potem porozmawiaj, dobrze, zwłaszcza jeśli nie potrafisz poprawnie zinterpretować słowa „kontrolowany w czasie”! Co robi wygaszacz ekranu? To, co możesz wyłączyć, możesz również zrobić ponownie, tak, tak, powiedz to! Po co więc działać, skoro według Steve’a Jobsa działałoby to również z palcami? A teraz zauważyłeś co?!

Nadal tego nie rozumiesz. Prawdopodobnie też nie pomoże ci to wyjaśnić. Jak już napisał Major, prawdopodobnie nie masz własnego iPada. Nieźle, zapisałeś się tutaj i coś zostawiłeś i to jest dla ciebie świetne. Czy sprawiłeś, że było pięknie :-)

Nonsens

@Tomy Prawdopodobnie nie masz iPada, inaczej wiedziałbyś, że ekran można już dziś wyłączyć. Ostatecznie jednak zużyto by mniej energii, gdyby ekran tylko częściowo zanikał w kilku elementach sterujących i nie musiał być całkowicie oświetlony. Mówiąc o oświetlonym ...

Za późno! Coś takiego już istnieje! I to ze wszystkich rzeczy od Samsunga! Galaxy Uwaga krawędzi! :-))

Zainteresowani tylko, jeśli mają na to patent. czy masz? to możliwe, ale nic o tym nie czytasz i dlaczego? bo samsung jest nudny i za mało uśmiechnięty.

Leave a Comment