Jakie słuchawki do iPhone’a wybrać w 2022 roku? Poradnik Top Hi-Fi

Żółty pasuje do niebieskiego. Do kawy pasuje ciastko, a do jabłka – jabłko. Ale i tak chcemy i lubimy mieć wybór. Podobnie jest w świecie audio. Bo choć na pytanie o to, jakie słuchawki do iPhone’a wybrać, automatycznie nasuwa się odpowiedź, że jakieś z jabłuszkiem, warto sprawdzić też inne propozycje. Niektóre z nich zwracają na siebie uwagę nie tylko brzmieniem, ale też designem czy funkcjonalnością. Dlatego przygotowaliśmy ranking słuchawek do iPhone’a na 2022 rok. Świadomie nie umieściliśmy w nim modeli Apple z linii AirPods, ponieważ chcemy przedstawić najlepsze naszym zdaniem alternatywy. Zapraszamy do lektury.

Spis treści: Jakie słuchawki do iPhone’a wybrać w 2022 roku? Poradnik Top Hi-Fi

Słuchawki do iPhone’a – jakie wybrać? Jaka cena?

Pogląd, że jedyne właściwe słuchawki do iPhone’a to AirPodsy albo Beatsy, nie wziął się znikąd. Firma Apple stworzyła naprawdę funkcjonalny i wygodny ekosystem, w ramach którego urządzenia i akcesoria współpracują bez najmniejszych zgrzytów. No i same słuchawki Apple oferują – co podkreślają ich użytkownicy – niezłą jakość dźwięku. Ale tutaj pojawia się inne pytanie: czy na pewno są warte swojej ceny? Nad tą kwestią nie będziemy się tu pochylać. Zaproponujemy za to kilka ciekawych modeli, które naszym zdaniem sprawdzą się jako słuchawki do iPhone’a w 2022 roku.

Ile kosztują dobre słuchawki do iPhone’a?

Chcąc nie chcąc, wracamy do tematu ceny. Powiedzmy to jeszcze raz: słuchawki bezprzewodowe Apple nie należą do najtańszych. Łatwo więc znaleźć dla nich korzystniejszą cenowo alternatywę. Ciekawe propozycje zaczynają się już od kilkuset złotych, co po części ma związek z podejściem Apple do kodeków. Ale o tym za chwilę. Na moment zostańmy jeszcze przy cenie.

W chwili, gdy piszemy te słowa, Apple Beats Studio 3 kosztują u producenta 2000 zł. Natomiast flagowe Apple AirPods Max to już wydatek przekraczający 3000 zł. Tymczasem na rynku jest mnóstwo ciekawych słuchawek nausznych, których ceny oscylują w granicach 500 zł. To już spora oszczędność, choć trzeba się pogodzić na przykład z brakiem ANC. Godne polecenia słuchawki nauszne z aktywną redukcją szumów to już koszt przynajmniej ok. 1000 zł.

Podobnie jest w przypadku słuchawek True Wireless. Modele konkurencyjne dla słuchawek Apple można znaleźć w przedziale oscylujący w okolicach 500 zł i w górę. W grę – oprócz jakości brzmienia – wchodzą oczywiście także cechy wpływające na codzienny komfort odsłuchów i prowadzenia rozmów. Mamy tu na myśli m.in.: czas pracy baterii, aktywną redukcję hałasu czy możliwość szybkiego ładowania. Jeśli połączyć je z dobrym brzmieniem, automatycznie kierujemy wzrok na wyższą półkę.

Jakie kodeki obsługują smartfony Apple?

Właśnie, o co chodzi z tymi kodekami? Skoro nawet świeża nowość z Cupertino, czyli iPhone 14, nadal oferuje wyłącznie obsługę kodeka AAC, łatwo się domyślić, że i poprzednie modele pod tym względem się od niego nie odróżniały. Pomimo zaawansowania technologicznego tych smartfonów kodeki pozostają ich piętą achillesową. Jedynym „wyborem” jest AAC, którego bitrate – przypomnijmy – wynosi maksymalnie 320 kb/s (dla porównania: w przypadku aptX HD to nawet 576 kb/s).

Dlatego słuchawki Apple współpracują wyłącznie z podstawowymi kodekami. I jeśli szukasz budżetowego rozwiązania – wystarczy Ci sprzęt, który obsługuje właśnie AAC (i SBC). A czy będzie to dobry wybór? Jeśli z słuchawek zamierzasz korzystać wyłącznie ze iPhone’em – tak. Jeżeli natomiast chcesz parować je także z innymi źródłami – np. smartfonem z większym wyborem kodeków, odtwarzaczem czy nawet systemem mini – sięgnij po model, który obsługuje co najmniej aptX HD. Dzięki temu po prostu lepiej wykorzystasz potencjał swoich urządzeń.

I jeszcze jedno: właśnie przez kodeki nie ma większej różnicy, czy kupujesz bezprzewodowe słuchawki do iPhone’a 14 czy 13. Oba smartfony obsługują te same kodeki, z oboma słuchawki zagrają tak samo.

Słuchawki przewodowe do iPhone’a – czy warto?

Apple od jakiegoś czasu mocno stawia na łączność bezprzewodową, czego dowodem jest fakt, że do iPhone’ów nie są już dołączane adaptery Lightning – jack 3,5 mm. Dlatego naturalnym wyborem stają się słuchawki bezprzewodowe. Takie rozwiązanie przekłada się też na lepszą wygodę, co w przypadku korzystania z urządzenia mobilnego, którym jest smartfon, ma niemałe znaczenie. Kable nie tylko ograniczają swobodę ruchu, ale także często się plączą, co potrafi być uciążliwe.

Ciekawą i praktyczną propozycją są natomiast bezprzewodowe słuchawki nauszne z opcjonalną łącznością przewodową (znajdziesz je w naszym rankingu). Możesz korzystać z nich zarówno przez Bluetooth, jak i właśnie po kablu. Taki wybór sprawdzi się i w przypadku iPhone’a – choć trzeba będzie zastosować przejściówkę ze złączem Lightning – i w przypadku innych źródeł.

Słuchawki bezprzewodowe do iPhone’a – optymalny wybór

Optymalnym wyborem, o czym już wspominaliśmy, będą właśnie słuchawki bezprzewodowe. Przyjrzyjmy się najchętniej wybieranym konstrukcjom i ich mocnym oraz słabszym stronom.

Dokanałowe słuchawki True Wireless do iPhone’a – wygodne i praktyczne

Dla wielu osób są najlepszym wyborem, jeśli chodzi o słuchawki do iPhone’a. Kompaktowy kształt i dobra izolacja od otoczenia zdecydowanie przemawiają na ich korzyść. Za minus można uznać fakt, że modele o ciekawym brzmieniu i rozbudowanych funkcjonalnościach nie należą do najtańszych.

Słuchawki nauszne do iPhone’a – większy wybór, więcej możliwości

To z kolei propozycja dla tych, którzy lubią mieć wybór. Dostępne są przecież słuchawki zamknięte, półotwarte i otwarte. Do stosowania poza domem polecamy przede wszystkim zamknięte – taka konstrukcja sprzyja lepszej izolacji. Otwarte bądź półotwarte zdecydowanie nie sprawdzą się np. w tramwaju. Tak naprawdę takich modeli bezprzewodowych na rynku jest po prostu bardzo mało. O takich słuchawkach pomyśl więc, kiedy odsłuchy planujesz głównie w domu, z wykorzystaniem przewodu.

Słuchawki nauszne często oferują również opcjonalne połączenie przewodowe. To niewątpliwy plus, jeśli masz w wyposażeniu bardziej zaawansowane źródła, np. wzmacniacze słuchawkowe. Nie można też zapomnieć o tym, że gdy rozładuje się bateria, połączenie przewodowe może okazać się ratunkiem.

Skoro mowa o baterii, warto jeszcze wspomnieć, że obecnie wysokiej klasy słuchawki wyposażone są w sensory noszenia (mogą to być czujniki optyczne lub pojemnościowe). Dzięki nim znacznie trudniej rozładować energię akumulatorów, ponieważ po zdjęciu lub wyciągnięciu z ucha słuchawki automatycznie się wyłączają.

Słuchawki douszne do iPhone’a – nieoczywisty wybór

Po słuchawki douszne najczęściej sięgają osoby, które mają problemy z dopasowaniem do swoich uszu słuchawek dokanałowych. Modeli dousznych nie wkłada się do kanału słuchowego, a jedynie umieszcza przy jego ujściu. To skutkuje odczuwalnie gorszą separacją od otoczenia oraz mniejszą stabilnością. Naszym zdaniem negatywnie odbija się to na jakości odsłuchów, więc ten typ słuchawek na razie pomijamy w rankingu.

Jakie słuchawki do iPhone’a w 2022 roku?

Poniżej przedstawiamy naszym zdaniem najciekawsze alternatywy dla słuchawek marki Apple. Wybraliśmy dwa mocno konkurencyjne cenowo modele dokanałowe oraz trzy propozycje nauszne. Oto one:

Audio-Technica ATH-M20xBT – niedrogie słuchawki nauszne do iPhone’a

To konstrukcja wzorowana na znanych i cenionych przez miłośników dobrego brzmienia słuchawkach studyjnych ATH-M20X. W modelu bezprzewodowym zastosowano przetworniki dynamiczne o średnicy 40 mm z aluminiowymi cewkami pokrytymi miedzią. Zestrojono je w taki sposób, aby poprawić reprodukcję niskich częstotliwości. Dzięki temu uzyskano dynamiczny, mocny bas, który świetnie sprawdza się w muzyce rozrywkowej.

Pałąk i nausznice – wykończone wysokiej klasy materiałami – amortyzują nacisk na głowię, dzięki czemu nawet podczas parogodzinnych odsłuchów skupisz się wyłącznie na muzyce. Pomogą w tym również szerokie opcje regulacji rozpiętości, które ułatwiają dopasowanie słuchawek do kształtu głowy. Warto dodać, że cała konstrukcja waży zaledwie 216 gramów.

Jeśli natomiast chodzi o łączność, ATH-M20xBT obsługują kodeki AAC i SBC. Możesz natomiast łączyć je ze źródłem także przewodowo – w opakowaniu znajdziesz kabel o długości 1,2 m.

Audio-Technica ATH-M20xBT – najważniejsze cechy:

ANC – brak, skuteczne tłumienie pasywne

Czas pracy – ok. 60 godzin

Szybkie ładowanie – 3 godziny pracy po 10 minutach ładowania

Rozmowy – mikrofon dookólny

Obsługiwane kodeki: AAC i SBC

Audio-Technica ATH-M20xBT to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą kupić dobre, niedrogie słuchawki nauszne do iPhone’a. Aż 60 godzin pracy na jednym ładowaniu to wynik zdecydowanie ponadprzeciętny, dwukrotnie wyższy niż to, co oferuje większość słuchawek bezprzewodowych. Dobrze przylegające do głowy nauszniki zapewniają bardzo dobrą izolację pasywną. A do tego sprzęt od japońskiej marki sprawdzi się nie tylko podczas słuchania muzyki, ale również w czasie gry na urządzeniach mobilnych. To zasługa trybu niskiej latencji, który minimalizuje opóźnienia i pozwala się cieszyć płynną rozrywką.

Devialet Gemini – oryginalne słuchawki dokanałowe do iPhone’a

Devialet to młoda francuska marka, która od 15 lat rozwija innowacyjne technologie przetwarzania dźwięku. W swoich słuchawkach TWS producent zastosował takie rozwiązania, jak Ear Active Matching, Internal Delay Compensation oraz kaskadowe komory dekompresyjne. Sprawdźmy, jakie przewagi dają one TWS-om prosto z Paryża.

Ear Active Matching to układ automatycznie dostosowujący sygnał audio do kształtu ucha wewnętrznego słuchacza. Wszystko dzięki pracy zaawansowanego algorytmu, który wysyła i odbiera sygnały dźwiękowe, a następnie dostosowuje brzmienie do użytkownika. Z kolei kaskadowy układ komór dekompresyjnych reguluje ciśnienie i zapobiega przenikaniu zewnętrznych hałasów – wszystko, by zapewnić wysoką jakość dźwięku.

Internal Delay Compensation to natomiast technologia wspierająca aktywną redukcję szumów. Dwa mikrofony i filtry cyfrowe skutecznie niwelują dźwięki otoczenia. Co więcej, dzięki aplikacji możesz wybrać jeden z trzech poziomów redukcji, aby jak najlepiej dopasować ją do otoczenia, w którym się znajdujesz.

Devialet Gemini – najważniejsze cechy:

ANC – tak, trzystopniowe

Czas pracy – słuchawki do 6 godzin (z włączonym ANC), z etui ładującym – do 24 godzin

Szybkie ładowanie – brak danych, do pełnego naładowania słuchawek potrzeba 90 minut

Rozmowy – mikrofon z technologią filtrującą odgłosy otoczenia

Obsługiwane kodeki: AAC, SBC, aptX

Devialet Gemini są dobrze wycenionymi słuchawkami, które ucieszą wszystkich miłośników technologicznych nowinek i oryginalnych gadżetów. Ten sprzęt łączy spersonalizowane brzmienie z aktywną redukcją szumów o bardzo wysokiej skuteczności. No i jest świetnie przystosowany do mobilnego stylu życia. Kompaktowy kształt i ciekawy design sprawiają, że naszym zdaniem to świetne słuchawki do iPhone’a SE.

Bowers & Wilkins PI7 – zaawansowane słuchawki True Wireless do iPhone’a

Pora na odrobinę klasyki rodem z Anglii. Słuchawki Bowers & Wilkins PI7 przykuwają uwagę oryginalnym designem, a to dopiero początek tego, co mają do zaoferowania. Za ich brzmienie odpowiadają przetworniki dynamiczne o średnicy 9,2 mm, wsparte dodatkowo przetwornikami armaturowymi. Taki układ zapewnia mocny bas (także subbas), detaliczną średnicę oraz naturalnie brzmiące tony wysokie. Rozpiętość i szczegółowość dźwięku jest po prostu większa niż w standardowych konstrukcjach z pojedynczym przetwornikiem dynamicznym.

Bowersy PI7 mogą także pochwalić się szeregiem rozwiązań poprawiających komfort ich codziennego użytkowania. Ich starannie wyważona konstrukcja sprawia, że dobrze i stabilnie leżą w uszach. Adaptacyjne ANC z kolei dostosowuje pracę aktywnej redukcji szumów, aby zapewnić komfort odsłuchów i optymalne zużycie energii. Warto dodać, że sterowanie pracą słuchawek umożliwiają wygodnie umieszczone, praktyczne przyciski. Oprócz nich możesz skorzystać także z aplikacji oraz poleceń głosowych. I nawet regulacja głośności staje się łatwiejsza.

Bowers & Wilkins PI7 –najważniejsze cechy:

ANC – tak, adaptacyjne

Czas pracy – słuchawki do 4 godzin (z włączonym ANC), etui ładujące – do 16 godzin

Szybkie ładowanie – tak, 15 minut ładowania wystarcza na około 2 godziny odsłuchów

Rozmowy – dwa oddzielne mikrofony obsługujące technologię Qualcomm cVc2

Obsługiwane kodeki: AAC, SBC, aptX, aptX Adaptive, aptX HD

Bowers & Wilkins PI7 to propozycja, którą wybraliśmy z myślą o wymagających użytkownikach ceniących komfort i minimalizm. Ten sprzęt sprawdzi się nie tylko w ruchu – na przykład w drodze do biura – ale także w domowym zaciszu. W tej drugiej sytuacji nieoceniona okaże się funkcja, którą Bowersy PI7 jako pierwsze wprowadzają na rynek. Chodzi o inteligentne etui z funkcją przesyłania dźwięku. Skorzystaj z niego, aby w mgnieniu oka sparować słuchawki na przykład z telewizorem. Dlatego naszym zdaniem PI7 z powodzeniem zastąpią na przykład słuchawki bezprzewodowe AirPods.

Bowers & Wilkins Px7 S2 – bezprzewodowe słuchawki nauszne do iPhone’a

Pozostajemy w klimatycznej Anglii, choć zmieniamy konstrukcję słuchawek. Na szczęście design i jakość wykonania pozostają na najwyższym poziomie, do czego zresztą marka Bowers & Wilkins zdążyła już przyzwyczaić. W przypadku PX7 S2 staranne wykonanie przekłada się oczywiście na świetny komfort codziennego użytkowania. Nausznice – wyłożone zapamiętującą kształt ucha pianką – wygodnie przylegają do głowy, otaczając uszy słuchacza.

Za brzmienie słuchawek Bowers & Wilkins Px7 S2 odpowiadają inspirowane kolumnami głośnikowymi przetworniki dynamiczne o średnicy 40 mm. Wykonano je z superlekkiej biocelulozy, która odznacza się dużą precyzją. W dodatku naładowane słuchawki wystarczają nawet na 30 godzin odsłuchów, a w razie potrzeby podłączenie do ładowarki na 15 minut zapewnia energię na aż 7 godzin pracy. W zestawie znajduje się również przewód, z którego można skorzystać opcjonalnie.

Bowers & Wilkins Px7 S2 –najważniejsze cechy:

ANC – tak, dodatkowo tryb Pass-Through, który umożliwia słyszenie odgłosów otoczenia

Czas pracy – do 30 godzin

Szybkie ładowanie – tak, 15 minut zapewnia energię na 7 godzin pracy

Rozmowy – dwa oddzielne mikrofony

Obsługiwane kodeki: AAC, SBC, aptX, aptX Adaptive, aptX HD.

Bowers & Wilkins Px7 S2 to kolejna w naszym rankingu propozycja dla osób szukających zrównoważonego, audiofilskiego brzmienia, nie tylko w domowym zaciszu.

Bowers & Wilkins Px8 – słuchawki bezprzewodowe dla najbardziej wymagających

W każdej kategorii produktowej trafiają się takie perełki, które przez jakiś czas stanowią punkt odniesienia dla konkurencji. Jeśli chodzi o słuchawki bezprzewodowe, jednym z takich modeli są właśnie Bowers & Wilkins Px8. Ich najmocniejsze strony stanowią świetny design, rewelacyjna wygoda i oczywiście brzmienie.

Zacznijmy od konstrukcji. Pierwszym, co rzuca się w oczy, jest jej elegancki, minimalistyczny wygląd. To zasługa najwyżej klasy materiałów, w tym skóry Nappa, którą pokryto słuchawki. Ich zastosowanie przekłada się również na imponującą solidność. I to przy zachowaniu wynoszącej zaledwie 320 gramów wagi. Dzięki temu słuchawki nie ciążą na głowie nawet podczas długich odsłuchów.

Również pod kątem brzmienia Bowers & Wilkins Px8 należą do ścisłej czołówki. To zasługa 40-milimetrowych przetworników dynamicznych z karbonową membraną, których konstruktorzy inspirowali się kolumnami akustycznymi. Dzięki pokryciu membran warstwą węglową znacznie poprawiła się ich responsywność. To z kolei przełożyło się na lepszą kontrolę dźwięku.

Na uwagę zasługuje też fakt szczególnego dopracowania sposobu umieszczenia przetworników w nausznicach. Zastosowane przez inżynierów rozwiązanie sprawia bowiem, że na całej powierzchni membrana zachowuje równą odległość od ucha słuchacza. To sprawia, że reprodukcja poszczególnych pasm jest jeszcze bardziej precyzyjna.

Bowers & Wilkins Px8 – najważniejsze cechy:

ANC – tak, dodatkowo tryb Pass-Through, który umożliwia słyszenie odgłosów otoczenia

Czas pracy – do 30 godzin

Szybkie ładowanie – tak, 15 minut zapewnia energię na 7 godzin pracy

Rozmowy – dwa oddzielne mikrofony

Obsługiwane kodeki: AAC, SBC, aptX, aptX Adaptive, aptX HD.

Wszystkie opisane powyżej cechy sprawiają, że słuchawki nauszne Bowers & Wilkins Px8 to idealna propozycja na słuchawki do iPhone’a dla najbardziej wymagających użytkowników. Tym bardziej że dołączony do zestawu przewód pozwala używać ich także z innymi źródłami, w tym wzmacniaczami słuchawkowymi.

Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do iPhone’a wybrać w 2022 roku?

To zależy. Głównymi czynnikami, które warto wziąć pod uwagę, są: budżet, konstrukcja oraz oczekiwania, jakie masz w stosunku do brzmienia. Jeśli szukasz opcji oszczędnościowej, wybierz słuchawki bezprzewodowe za 300-500 zł. Jeżeli zależy Ci na jak największej mobilności, niech będą to kompaktowe, dokanałowe True Wireless. A gdy największą wagę przywiązujesz do brzmienia – sięgnij po propozycję z najwyższej półki. Na pewno skorzystasz z nich nie tylko w trybie mobilnym.

Jeśli chcesz sprawdzić inne słuchawki, takie, których nie zebraliśmy w naszym rankingu, zapraszamy do najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Nasi #EksperciDobregoBrzmienia zaprezentują Ci pełną ofertę słuchawek, nie tylko do iPhone’a. Dzięki temu łatwiej wybierzesz te, które spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią radość z słuchania muzyki.

Dowiedz się więcej o sprzęcie audio:

A może chcesz poczytać nasze artykuły o muzyce?

ᐅ Dobre słuchawki bezprzewodowe douszne iPhone - rankingi i opinie

Od dłuższego czasu szukasz dobrych, bezprzewodowych słuchawek dousznych iPhone, ale wciąż nie zdecydowałeś się na zakup żadnego modelu? Jeśli potrzebujesz pomocy, zachęcamy do przeczytania rankingu. Obejmuje on opisy urządzeń, które zdaniem konsumentów są dobrej jakości. Na pierwszym miejscu w zestawieniu uplasowały się bezprzewodowe słuchawki douszne Apple Airpods MMEF2ZM/A. Zapewniają one wyrazisty dźwięk bez zakłóceń. Model ma procesor W1, który gwarantuje stabilne połączenie bezprzewodowe. W rezultacie podczas słuchania muzyki nie słyszymy żadnych szumów. Produkt wykonano z solidnych materiałów – są one nie tylko odporne na uszkodzenia, ale też wyjątkowo lekkie. Przekłada się to na większy komfort noszenia słuchawek. Model ma wbudowane mikrofony pozwalające na swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk. Apple BeatsX MLYF2ZMA to bezprzewodowe słuchawki douszne iPhone, które uplasowały się na 2. miejscu w zestawieniu. Na uwagę zasługuje technologia Noise Isolating. To za jej sprawą podczas słuchania muzyki nie słyszymy żadnych zakłóceń z zewnątrz.

Tabela porównawcza

Słuchawki bezprzewodowe douszne iPhone – ranking

Miłośnikom czystego dźwięku niezakłóconego przez szumy polecamy Apple Airpods MMEF2ZM/A. Słuchawki te gwarantują nam wysoką jakość dźwięku podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy rozmawiania przez telefon. Dotyczy to także wmontowanego w nie mikrofonu. Kiedy rozpoczynamy rozmowę, urządzenie wycisza dźwięki dookoła i skupia się na naszym głosie. W efekcie nasz rozmówca słyszy nas bardzo wyraźnie.

Jeżeli chodzi o czas działania tego produktu, to wynosi on 5 godzin. Sprzęt wyposażony został także w specjalne, szybkie ładowanie, które umożliwia nam słuchanie muzyki przez 3 godziny po zaledwie 15 minutach ładowania. Możemy więc podładować słuchawki bezpośrednio przed wyjściem.

Prezentowany produkt łączy się z urządzeniami przez Bluetooth. Do zestawu dołączono specjalne etui – element ten działa także jako ładowarka. Etui ma kompaktowe wymiary, możemy więc je ze sobą wszędzie zabrać bez obawy, że jedna ze słuchawek nam się gdzieś zgubi. Użytkownicy tego modelu najbardziej chwalą bardzo szybkie łączenie się produktu z różnymi urządzeniami.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Apple Airpods MMEF2ZM/A mają biały kolor. Produkt jest sprzedawany w zestawie z etui.

Zalety

Procesor W1: Model jest wyposażony w procesor W1, który sprawia, że łączność bezprzewodowa jest nie tylko szybka, ale też stabilna. W efekcie nie musimy się obawiać o zakłócenia i mamy zagwarantowaną wysoką jakość dźwięku w trakcie użytkowania Apple Airpods MMEF2ZM/A.

Szybkie ładowanie: Użytkownik może skorzystać z opcji szybkiego ładowania. Wystarczy umieścić słuchawki na 15 minut w etui. To zapewni 3 dodatkowe godziny słuchania. Poziom naładowania urządzenia można sprawdzić po jego zbliżeniu do iPhone’a.

Jakość dźwięku: Wiele osób potwierdza, że sprzęt spodoba się wymagającym konsumentom. Jakość dźwięku odtwarzanego przez słuchawki jest zadowalającą niezależnie od tego, czy słuchamy muzyki, oglądamy film czy gramy na telefonie.

Mikrofony: Wbudowane mikrofony skutecznie eliminują wszelkiego rodzaju zakłócenia, więc prowadzenie rozmów jest przyjemne (dobrze słyszymy odbiorcę).

Łatwe parowanie z urządzeniem: Parowanie sprzętu z iPhonem zajmuje dosłownie kilka chwil – wystarczy jedno kliknięcie.

Wady

Wygoda: W nielicznych recenzjach można przeczytać, że słuchawki są nieodpowiednio wyprofilowane, więc zdarza się, że wypadają z uszu.

Apple Beatsx MLYF2ZMA to wyjątkowo lekka para słuchawek. Ich waga nie przekracza 10 g. Jest to więc idealna opcja dla osób, które słuchają muzyki podczas uprawiania sportu. Przy takiej wadze z pewnością nie będą przeszkadzać nam w bieganiu, jeżdżeniu na rowerze czy innych czynnościach.

Prezentowane bezprzewodowe douszne słuchawki iPhone w dobrej cenie są bardzo wygodne. Dzieje się tak z powodu przewodu Flex-Form, który dopasowuje model do kształtu naszych uszu. Akcesorium zostało wyposażone w specjalne skrzydełka, które podnoszą jego stabilność. Na końcówkach słuchawki mają małe magnesy. Dzięki temu nie plączą się nawet jeżeli włożymy je luźno do kieszeni.

Produkt ma specjalną funkcję o nazwie Fast Fuel, która umożliwia nam naładowanie słuchawek w pięć minut. Po takim czasie będziemy mogli ich używać przez co najmniej dwie godziny. Jeżeli jednak ładujemy je przez wyznaczony przez producenta czas, to możemy słuchać muzyki bez przerwy przez 8 godzin. Internauci szczególnie pochlebnie wypowiadają się o prezentowanych słuchawkach. Uważają, że są one bardzo solidnie wykonane, a poza tym ich bateria jest wytrzymała.

Apple BeatsX MLYF2ZMA to dobre bezprzewodowe słuchawki douszne iPhone do 500 zł. Produkt jest dostępny w kolorze białym, czarnym i szarym.

Zalety

Technologia Noise Isolating: Przy produkcji modelu wykorzystano technologię Noise Isolating. Polega ona na skutecznym izolowaniu hałasów w trakcie słuchania muzyki. Słuchawki zrobione są z materiałów, które dobrze tłumią wszelkie zakłócenia. To przydatne, kiedy np. podróżujemy komunikacją miejską.

Przewód Flex-Form: Produkt wyposażono w przewód Flex-Form, który zapewnia lepsze trzymanie. Słuchawki nie wysuwają się z uszu nawet w trakcie gwałtownych ruchów, a nawet jeśli tak by się stało, nie ma obaw o ich zgubienie.

Dźwięk uwzględniający każdy szczegół: Odtwarzany dźwięk jest realistyczny i uwzględnia każdy szczegół. W efekcie słuchanie ulubionych utworów staje się przyjemniejsze.

Niewielka waga: Produkt zrobiono z wytrzymałych, a przy tym lekkich materiałów. Sprzęt jest dla nas niemal niewyczuwalny.

Wady

Wydajność baterii: Trzeba mieć na uwadze, że urządzenie na jednym naładowaniu działa nieco krócej niż zapewnia o tym producent.

Jeżeli szukasz solidnie wykonanych słuchawek, które nie zniszczą się po kilku użytkowaniach, nawet przy intensywnym słuchaniu muzyki, to jesteś w dobrym miejscu. Chcielibyśmy zaprezentować Ci Apple BeatsX MNLV2ZMA. Słuchawki te charakteryzują się ciekawym kształtem. Połączone są one ze sobą za pomocą cienkiej, ale mocnej żyłki.

Prezentowany model ma regulację głośności na obudowie, więc nie musimy sięgać za urządzenie odtwarzające muzykę, aby ściszyć lub podgłośnić dźwięk. Jest to bardzo wygodna opcja dla sportowców, którzy mogą operować poziomem głośności dźwięku jednym ruchem. Użytkownicy uważają, że jakość wydobywającej się z modelu muzyki jest bardzo dobra. Dzieje się tak za sprawą funkcji redukcji szumów, w którą wyposażony został opisywany produkt.

Internauci cenią również długie działanie baterii słuchawek bezprzewodowych Apple BeatsX MNLV2ZMA – możemy słuchać lub rozmawiać bez przerwy przez 8 godzin.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Apple BeatsX MNLV2ZMA mają szary kolor. Model sprzedawany jest w komplecie z praktycznym etui podróżnym.

Zalety

Szybkie ładowanie: Użytkownik może skorzystać z trybu Fast Fuel, który pozwala na naładowanie urządzenia na kolejne 2 h w zaledwie 5 minut. To przydatna opcja, kiedy spieszymy się do wyjścia i potrzebujemy zabrać ze sobą słuchawki.

Łatwe sterowanie: Na pałąku znajdują się solidnie zrobione elementy sterujące, za pomocą których można m.in. regulować głośność odtwarzanej muzyki. Nie trzeba sięgać po telefon, aby szybko zmienić ustawienia.

Wkładki douszne: W zestawie znajdują się wkładki douszne w 4 rozmiarach. Słuchawki Apple BeatsX MNLV2ZMA są odpowiednie dla każdego użytkownika, niezależnie od wielkości uszu.

Wady

Odłączane skrzydełka zabezpieczające: Pewna grupa osób wskazuje, że znajdujące się w zestawie odłączane skrzydełka zabezpieczające są zbędnym dodatkiem.

Jakie słuchawki bezprzewodowe douszne iPhone wybrać?

Masz problem z poplątanymi kablami od słuchawek, które uniemożliwiają normalne odsłuchanie muzyki z telefonu? Pomimo że do kieszeni wkładasz słuchawki w nienaruszonym stanie, to po wyjęciu okazuje się, że musisz je rozplątywać? Jeżeli masz tego dosyć, zainwestuj w słuchawki bezprzewodowe, bez przewodu niezbędnego do połączenia akcesorium z dowolnym urządzeniem. Jak działają słuchawki bezprzewodowe? Odpowiedź na to pytanie umieściliśmy w naszym poradniku. Dowiesz się z niego także, co jest istotne przy wyborze dousznych słuchawek bezprzewodowych. W tym artykule skupiliśmy się na produktach dedykowanych dla urządzeń iPhone – telefonów, tabletów i iPadów znanego producenta elektroniki Apple.

Wiele osób uważa, że najlepsze bezprzewodowe douszne słuchawki iPhone łączą się z urządzeniem poprzez Bluetooth. Największym atutem takiego rozwiązania jest możliwość połączenia słuchawek z każdym urządzeniem wyposażonym w funkcję Bluetooth. Ma ono jednak jedną wadę. Czasami takie słuchawki tracą połączenie. Dlatego też niektóre osoby wolą łączyć się z urządzeniami z pomocą Wi-Fi – taki system charakteryzuje się dużą odpornością na zakłócenia oraz zapewnia duży zasięg.

Najważniejszą kwestią przy wyborze słuchawek bezprzewodowych jest jakość odtwarzanego dźwięku. Basy powinny być wyraźnie słyszalne i nie mogą być zniekształcone. W słuchawkach nie powinien powstawać żaden szum. Produkt powinien oferować mocne wysokie i niskie tony.

Nie mniej ważną kwestią jest bateria. Wiele osób zauważyło, że najlepsze bezprzewodowe douszne słuchawki iPhone w 2022 roku wytrzymują na naładowanej baterii przez długi czas. Polecamy modele, które pozwalają na co najmniej 5 godzin ciągłego odsłuchu. Istotny jest także czas ładowania. Wiele osób twierdzi, że nie powinien on wynosić więcej niż 2 godziny.

Według wielu osób słuchawki douszne powinny być komfortowe i muszą się także dobrze trzymać w uszach. Spora grupa osób używa słuchawek podczas uprawiania sportu. Wybierzmy więc model, który odpowiada kształtowi naszych uszu i z nich nie wypadnie podczas poruszania się.

WD-04 | Stacja dokująca do Apple iPhone AirPods Watch | Ładowarka bezprzewodowa 15W do telefonu i słuchawek | Wersja podróżna

Specyfikacja stacji dokującej:

Maks. natężenie ładowania bezprzewodowego: 15W / 2A

Maks. natężenie ładowania Airpods: 2.5W / 0,5A @ 5V

Maks. natężenie ładowania Apple Watch: zależnie od Twojej ładowarki. Jeśli nie posiadasz ładowarki do zegarka to skorzystaj z jednej z ofert "Kup w zestawie" u góry tej oferty

Waga: 400 g

Wymiary: 21 cm x 14 cm x 2 cm

Napięcie wejściowe: 5V DC

Zasilanie stacji za pomocą zintegrowanego kabla USB. Brak ładowarki / zasilacza w zestawie.

Uwaga: mając na uwadze dobro naszej planety zalecamy korzystanie z własnej ładowarki, bowiem stację dokującą można podłączyć do dowolnej ładowarki sieciowej z portem USB - np. takiej jak do starego telefonu.

Jeśli nie masz starej ładowarki do telefonu to w sekcji "Kup w zestawie" (u góry oferty) przedstawiamy propozycje zestawów stacji wraz z ładowarką sieciową o odpowiedniej mocy ładowania.

Leave a Comment